fbpx

Turniej w Gdańsku

W sobotę, 20 października, w hali sportowej MRKS Gdańsk odbył się I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów, dziewcząt i chłopców z udziałem 2 osobowej reprezentacji Kormorana Ostróda.
Do turnieju tego, w wyniku dwustopniowych eliminacji, wojewódzkich i makroregionalnych, zakwalifikowało się po 40 zawodników i zawodniczek w każdej kategorii. Nasz makroregion, obok województwa warmińsko - mazurskiego tworzą: mazowieckie, lubelskie i podlaskie. W drodze do gdańskiego finału odpadli Karol Szarmach i Wojciech Marmoch startujący w konkurencji kadetów. Natomiast Tomasz Sposób i Sebastian Kućmierowski start w gdańskiej imprezie zapewnili sobie na podstawie list klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
W turnieju tym ostródzianie wypadli dość dobrze. Tomasz Sposób zajął V miejsce przegrywając ćwierćfinał 2:3, z Karolem Strońskim z ŁTST Łask, Sebastian Kućmierowski zajął ostatecznie 21 miejsce.
- Z wyniku moich podopiecznych jestem średnio zadowolony. Tomkowi do zajęcia lepszego miejsca zabrakło przysłowiowego łutu szczęścia, gdyż w eliminacjach wygrał on pewnie swoją grupę i został jednym z głównych faworytów tej imprezy. Niestety, nie wytrzymał on psychicznie ciążącej na nim odpowiedzialności. Sebastian zaś miał bardzo trudną grupę - powiedział trener Kormorana, Marcin Jarkowski.
Niedługo przyjdzie czas na rewanże, gdyż na początku grudnia w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny. Sposób i Kućmierowski mają w nim zapewniony start, a pozostali zawodnicy Kormorana swoich szans szukać będą w turnieju wojewódzkim, którego zwycięzcy pojadą do Jastrzębia Zdroju. Rozegrany on zostanie 3 listopada w Ostródzie, w hali sportowej ZSZ im. Stanisława Staszica.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19