fbpx

Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródy

urna_wyborcza_002.jpgZakończyła się II tura wyborów na burmistrza. Trwa liczenie głosów. Cała Ostróda z nieciepliwością czeka na ogłoszenie wyników. Nieoficjalnie wybory w Ostródzie zdecydowanie wygrał Czesław Najmowicz. Frekwencja wyniosła około 32,48%.


Obwód nr Adres Dąbrowski Olgierd Najmowicz Czesław Jan
    I tura II tura I tura II tura
1
ORATORIUM, Parkowa 30 190 275 163 346
2
Szkoła Podstawowa Nr 2, Olsztyńska 7 114 136 62 208
3
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Plebiscytowa 50 66 99 92 656
4
Szkoła Podstawowa Nr 2, OLsztyńska 7 133 173 117 255
5
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło, Grunwaldzka 19a 124 159 79 317
6
Przedszkole Nr 1, Bolesława Chrobrego 2 159 230 93 246
7
Gimnazjum Nr 1, Marszałka Piłsudskiego 4 101 134 89 222
8
Przedszkole Niepubliczne "Radość", Armii Krajowej 5 174 230 107 287
9
Gimnazium Nr 2, Tadeusza Kościuszki 22 222 298 118 324
10
Szkoła Podstawowa Nr 4, Tadeusza Kościuszki 14 188 246 127 317
11
Szkoła Podstawowa Nr 6, Osiedle Młodych 8 98 139 92 231
12
Szkoła Podstawowa Nr 6, Osiedle Młodych 8 102 117 50 209
13
Szkoła Podstawowa Nr 3, Rycerska 5 200 272 138 388
14
Szkoła Podstawowa Nr 3, Rycerska 5 146 214 136 337
15
Szkoła Postawowa Nr 1, Seweryna Pieniężnego 30A 173 237 227 394
16
Szkoła Podstawowa Nr 1, Seweryna Pieniężngo 30A 165 220 171 354
17
Przedszkole Niepubliczne "Promyczek", Przedszkolna 1 161 227 170 334
suma 2516 3406 2031 5425
    +890   +3394
Komentarze  
# Suuuper!Ziom 2012-10-28 22:46
Ha, ha!!! Ale czad!!! By, by Olo, oby już na zawsze tego szkodnika Nasza Ostróda nie musiała oglądać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# :Dme 2012-10-28 22:51
coś pięknego!!! brawo Ostródzianie! :D zaraz pewnie malkontenci się odezwą, ale wynik jest wynikiem! super! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKOZA 2012-10-28 22:52
Taki final arogancji,glupoty i braku taktu .Pan Olgierd nie zdal egzaminu za to ostrodzianie zdali go na 5.pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tytantytan 2012-10-28 22:52
tylko mendy głosowały przeciw Olgierdowi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# :)Kriss 2012-10-28 22:53
niech sobie w Lubajnach porządzi;)jeszcze tam długów narobi....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #4 tytan — tytan@ 2012-10-28 22:58
a kto za ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# StagnacjaWyborca 2012-10-28 22:58
No to teraz w mieście nic nie będzie w radzie nie ma większości, imprez też nie będzie, ogólnie stagnacja i marazm.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyOla 2012-10-28 22:59
Brawo PiS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WIKTORIA!!!Zadowoleni 2012-10-28 23:00
Zwyciężył rozsądek Ostródzian. Od jutra będziemy zdrowo oddychać w tym pięknym mieś :D cie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródywallly 2012-10-28 23:01
A prywatnie to jestem mężem mojej żony
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyem 2012-10-28 23:03
Brawo Ostróda! ;) w końcu dumny pan D. i jego synusie zejdą na ziemie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# nareszciebywalec 2012-10-28 23:03
no to teraz prezesom się ukróci :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tytanWilno 2012-10-28 23:03
mendy do potęgi 3: pierwsza przeciw odwołaniu, druga za w pierwszej turze, trzecia za w drugiej turze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKOZA 2012-10-28 23:04
do wyborcy czlowieku wiekszosc w radzie siedzi tylko dla diety ,malo jest ideowcow jak Pan Czesio wiec to zaden problem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zmiany, zmiany...bob 2012-10-28 23:05
Prezesów już jakby nie ma :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# reeeee #11 RE@ 2012-10-28 23:08
AA Ola
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Re: finałFram 2012-10-28 23:10
Koza: "Taki final arogancji,glupoty i braku taktu". Zgoda, że jest to finał arogancji i braku taktu. Co do głupoty - to dopiero początek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# DO KOZYWyborca 2012-10-28 23:11
To rada podejmuje uchwały głosuje za uchwałami i wnioskami burmistrza więc ja nie ma większości to żadna jego uchwała nie przejdzie i tyle. Naucz się jak funkcjonuje samorząd..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Pytaniebart 2012-10-28 23:11
Hmm, to co teraz pocznie biedny Olo, gdzież on sobie pracę znajdzie? Ciekawe czy teraz go przygarną ostródzkie "byznesmeny"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ja pierniczęme 2012-10-28 23:11
ale pogrom! :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# fakt Ihenry 2012-10-28 23:14
Nie będzie większości w radzie? Żałośni jesteście, będzie i to stabilna. I kto tu się zna na samorządzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKOZA 2012-10-28 23:14
do wyborcy wiele jeszcze musisz se nauczyc ,napisalem ze w radzie jest malo ideowcow, czy wiesz co to oznacza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# KOMENTARZ dla Ostródynanana 2012-10-28 23:15
Gratuluję mojemu miastu, mimo, że już tam nie mieszkam. Jestem dumna z mieszkańców i wierzę, że Pan Najmowicz zdecydowanie wygra.Będzie miał dobrych doradców w osobach dobrze wybranych Vice- i oby tylko nie dał się wkręcić w "układziki". Nareszcie skończą się problemy. Wierzę, że będzie miał też wsparcie u Pana Jana Nosewicza, wielkiego autorytetu (dla mnie, z tego co widziałam i słyszałam) i zorganizowanego, byłego burmistrza. Pan Dąbrowski może teraz się leczyć. Na pewno wyjdzie mu to na dobre. "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie". Trzymam kciuki za mieszkańców, bo to miasto jest mi naprawdę bardzo bliskie. Pozdrawiam wszystkich :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyxxx 2012-10-28 23:16
Ale Ostródzianie dali popalić Lubajnom :D
I zaprosił chłop do swojego domu którego nie ma a Ostródzianie nie chcieli iść tą drogą :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czas na porządkiJan 2012-10-28 23:16
Mam nadzieję, że prezes żeglugi pożegna się z wysoką pensyjką i zwolni posadkę kompetentnej osobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydarek 2012-10-28 23:16
rada bedzie miała większość. wiec nie ma sie co obawiać. oczywiście bez lizusów z PełO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyinessa 2012-10-28 23:17
BRAWO!!!!!! W końcu się dostało P. Olgierdowi!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ole, ola!Mały 2012-10-28 23:17
Dąber w kulturalny sposób dostał od Ostródzian po mordzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# BARDZO zadowoleniZadowoleni 2012-10-28 23:19
Tak prywatnie jesteśmy mieszkańcami tego miasta , w którym wiadomo gdzie raki zimują. Ostróda będzie oczyszczona z bagna...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# niestety@ 2012-10-28 23:21
się j..o :oops:

.../dd3.jpg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKOZA 2012-10-28 23:21
Ostroda i Gmina maja odpowiednie osoby na najwyzszych stanowiskach wiec jest dobrze ,teraz tylko z kopyta do pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #31 RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródy — KOZA@ 2012-10-28 23:24
a a starostwo???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wybórheń 2012-10-28 23:28
ostródzianie pokazali własną głupotę.jak może burmistrzem być nauczyciel.teraz to dopiero się zacznie bajzel!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ~~Mek 2012-10-28 23:29
PISory u władzy w Ostródzie może nawet przyjedzie sam Prezes gratulować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKat 2012-10-28 23:30
Ludzie nie przejmujcie się co będzie robił Olgierd, tylko się zastanówcie nad tym co się teraz w Ostródzie będzie działo , jak za przeproszeniem flegmatyczny Pan Najmowicz będzie rządził miastem. Będzie po prostu jedna wielka masakra. Nie będzie współpracy między radą miasta a burmistrzem, nie będzie też współpracy między miastem a gminą, jak i między starostwem a miastem.
Totalna porażka
Czas chyba się stąd zwijać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# heńme 2012-10-28 23:30
to lepiej by burmistrzem był dziennikarzyna po socjologii? 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKOZA 2012-10-28 23:30
re Starostwo same wyciagnie z tej lekcji wnioski i byle jak najszybciej,jesli nie to i tam pozamiatamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# no i sie zaczniespidek 2012-10-28 23:34
No to teraz na stadion już nie pójdę ..:( Kościół tam piekny postawią ...ech
w fontannie będzie tryskała woda święcona ..ech
I na nabrzeże juz nie pójdę :( ,,Bo przy molo będzie stał pomnik "bohaterów" Smoleńskich ,,,
Ech ..ludzie ludziom zgotowali ten los
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #34 ~~ — Mek 2012@ 2012-10-28 23:34
zrobisz sobie zdjęcie , zawsze może się przydać :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Pytanie do burmistrza elektaJan 2012-10-28 23:38
jeśli Najmowicz skuma się z Panią od korupcji to ma problem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# a jednakkarola 2012-10-28 23:41
Najmowicz ma dwa lata żeby udowodnić że nie jest ciapciakiem tylko gospodarzem jakiego potrzebuje to miasto,czeka go trudne zadanie bo wszyscy oczekują cudów, czyli pracy mieszkań socjalnych a nauczyciele dalej być świętymi krowami pracującymi po 17 godzin w tygodniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyOstródzianka 2012-10-28 23:43
Kat: "..nie będzie też współpracy między miastem a gminą,.."
Że niby za "Oldzia" taka współpraca istniała? dobre żarty..
Gratulacje Ostróda!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zima idziespidek 2012-10-28 23:43
zima idzie a Plebiscytowe zadowolone ...:)
Teraz na legalu wszyscy podłączą się za przykładem proboszcza do węzła szkoły ...
Burmistrz przymknie oko a Ostróda zapłaci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# no i...rodowity 2012-10-28 23:47
no i mamy pozamiatane. ciekawe ile czasu nasz nowy burmistrz wytrzyma. tydzien, dwa i zawinie manatki ze strachu. no to sobie polepszylismy ciapciak burmistrzem. MASAKRA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# CiepłowniaMek 2012-10-28 23:48
spidek - Dobrze gadasz. Ogólnie mówiąc mamy nową miejską ciepłownię :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ostródzianom i Ostródziezadowolny 2012-10-28 23:51
Ostródzianom i Ostródzie w końcu będzie lżej. Kasa miejska będzie wydawana jak należy, powoli się wszystko wyprostuje. Pana Olgierda już nie ma. Teraz już oficjalnie może pracować w Arenie. Oczywiście jeśli po takim wyniku będą go tam jeszcze chcieli. Ten dzień przejdzie do historii. Koniec kolesiostwa, układów i olewania społeczeństwa. Każdy następny burmistrz powinien to mieć na uwadze. Jak zacznie działać wbrew społeczeństwu zostanie z hukiem odwołany. Dziś Olgierd Dąbrowski dostał bezprecedensową lekcję demokracji. Wątpię by spokorniał i zrozumiał, ale to już wyłącznie jego problem.
Panie Olgierdzie życzę miłego wypoczynku w Lubajnach i w końcu żegnam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# LiczKama 2012-10-28 23:52
Czesiu kalkulator w łapki i szykuj budżet, dla nauczyciela ZPT i WF to wyzwanie..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Re: spidek///// 2012-10-28 23:54
Ale ty jesteś ograniczony ... a nie przychodź.. ,,wesele obędzie się bez marcepanów" Nie mieszaj wiary w to wszystko , bo bóg cie pokarze!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# poczekajmy...sylo 2012-10-28 23:55
może i Najmowicz nie jest wygadany,
Dąbrowski był i co? dbał o swoje 4 litery ... ustawiał rodzinkę i znajomych, działał jak w prywatnej firmie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #38 no i sie zacznie — spidek 2012@ 2012-10-28 23:56
nie narzekaj , przecież o turystów chodziło, na stadionie, na skraju kościoł, jak się odpowiednio wyprofiluje połacie dachu, zmieści się i skocznia narciarska, na płytę boiska , a w drugą stronę , skoki na byle czym , do jeziora.
Kościół oczywiście - wielowyznaniowy, bez ograniczeń.

święcona woda w fontannie , przecież to kolejki pielgrzymów , zamiast do Gierzwałdu, Fatimy Lichenia..., a przy molo OLO,spiżowy, też atrakcja :oops:
Ico będzie ruch turystyczny, a jeszcze i z Areny po godzinach targowych wszyscy do atrakcji , i bilecik i bilecik i...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyppp 2012-10-29 00:01
Mam nadzieję, że Ostródzianie w miarę upływu czasu sami odczują jak wielki błąd popełnili. Koniec rozwoju miasta i nowych perspektyw. Za dwa lata Ostroda znów przypominać będzie jedno z tych małych, nieporadnych miast Polski bez przyszłości. Przykre..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re#51 RE:@ 2012-10-29 00:04
właśnie tak się stało , odczuli ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do zawiedzionychOstródzianie 2012-10-29 00:06
Co wy zwolennicy OD teraz macie do powiedzenia???? Będziecie jeszcze chwilkę te farmazony tu pisać , bo tyle wam pozostało!!! Piszcie . piszcie co chcecie to już po wyborach, A BURMISTRZEM jest CZESŁAW- GRATULUJEMY PANU i OSTRÓDZIE. To piękny , choć chociaż jesienny wieczór - historyczny w dziejach naszego miasta!
Przybyszowi z Lubajn dziękujemy i więcej nie zapraszamy do naszego miasta!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do OstródzianieKama 2012-10-29 00:12
To że Czesław N został burmistrzem (takie są prawa demokracji) nie oznacza że jest burmistrzem wszystkich ostródzian i nie wciskaj tu nikomu że jest najlepszy na świecie bo taki nie jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ostródazawiedziony 2012-10-29 00:13
Na pewno pamiętacie jak jeszcze kilka lat temu Ostróda, po kątem rozwoju, była w tyle za Iława a teraz gdy nasze piękne miasto rozwinęło skrzydła (jak żadne inne w województwie) to mieszkańcy mówią NIE rozwojowi. Przecież to jakaś masakra. Moi drodzy Ostródzianie czy Wy naprawdę chcecie zrobić taki sam beton w naszym mieście jaki był w PZPN = nic nie robić? W dzisiejszych czasach brak rozwoju oznacza cofanie się!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re#55 ostróda — zawiedziony@ 2012-10-29 00:18
rozwijaj się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do /////karola 2012-10-29 00:18
a od kiedy kler to wyznacznik wiary, nie strasz, średniowiecze już było, czy proboszcz miał postawione zarzuty, czy jak ten biskup z Warszawy pojechał na immunitecie, ograniczony? zapoznaj się z przykazaniami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wszystko noweRadośni 2012-10-29 00:19
Nowy Wójt , Nowy Burmistrz i Nowy PREZES PZPN , Ludzie myśleć zaczęli i wiedzą , że to w naszych rękach jest władza, a nie odwrotnie jak wyobrażali sobie niektórzy Panowie , ale ich już nie ma!!!!!Brawo !
Przyszedł czas na zmiany i tak trzymać , bo magistrat ma być też NOWY tzn. mają tam pracować ludzie z pasją i kompetentni wykształceni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Co zrobisz Zawiedzionybolo 2012-10-29 00:22
Co zrobisz ..:( Jak 5400 ludzi jest cofniętych w rozwoju to teraz i miasto będzie takie .
Zaściankowo jak dawniej powraca .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# DecyzjaKama 2012-10-29 00:24
Pierwszą decyzję jaką podejmie nowy burmistrz to obniżenie swojego wynagrodzenia tak obiecał w wywiadzie w TV, że oszczędności zacznę od siebie. Zobaczymy ja się wywiąże z obietnicy wyborczej i wyjdzie szydło w worka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Time is overDżon 2012-10-29 00:27
No i nareszcie skończył się ostródzki cyrk zwany w państwowej nomenklaturze kampanią wyborczą. Czy coś się zmieniło? Hmm, chyba zapanował spokój medialny. Myślimy z przerażeniem, co będzie teraz? Ano nic. Teraz będzie rozliczanie się z wydanych pieniążków na ulotki, liściki, artykuliki, banery, cukierki, koszulki, długopisy, objazdowe karawany, grochówki, zespoły muzyczne itd.. Ale też trzeba będzie „zapłacić” za zobowiązania wobec potencjalnych sponsorów. A tu d..a. Nie ma stołeczka i w niedługim czasie zacznie się wierzycieli wycieczka.
Ostróda nie spłonęła, nie ma żadnej plagi egipskiej, nie ma potopu ani zlodowacenia. Wreszcie spokój. Ale może pozorny? No bo jak to, byłem taki super, wypadłem wspaniale w debacie bez debaty i mnie nie wybrali. Przecież syn pisał o mnie same peany. Byłem oceniany za efektowną kampanię przez profesorów i doktorów w telewizji, zabiegałem o wsparcie SLD, ba nawet siedziałem obok posła, sam marszałek pobłogosławił mnie, a tu taka potwarz, porażka. Oni nie mają pojęcia, nie znają się „I’m Superman”.
Niestety prawda i rzeczywistość jest surowa i naga, czarno-biała. Nasuwa się stare przysłowie: „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”.
No cóż kandydacie Olgierdzie zostałeś wydymany przez Ostródzian. Jakoś nie podziałał na Nas Pański urok nawróconego Robin Hood’a po przejściach traumatycznych przed i po referendalnych, a strój babci z bajki „Czerwony Kapturek” nie zdał egzaminu. Myślę, że społeczeństwo obdarowane wyborczymi lizakami na otwarcie Areny zachowało patyczki i wcisnęło je bardzo mocno w Pański zadek, tak aby mocno zabolało.
Oprócz kipiącej ze złości i czerwonej z wciekłości twarzy pojawiła się też czerwona pupa, jak u jednego ze ssaków naczelnych, bo ten kopniak się należał drugi raz. Żałuję tylko jednej rzeczy, że nie było bezpośredniej transmisji telewizyjnej z biur wyborczych kandydatów. Zobaczyć Pańską minę, Panie Olgierdzie, to byłoby bezcenne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Idę spać!Szcześliwa 2012-10-29 00:28
Od 3 czerwca pierwszy raz idę spokojnie spać! Marazm zakończony!Jakoś tak lekko się zrobiło ! A rozgoryczeni niech też idą spać! BAY , BAY - kolorowych snów w Ostródzie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# REEE #61 Time is over — Dżon@ 2012-10-29 00:35
no właśnie,
ale czy POTENCJALNTCH ???

Ale też trzeba będzie „zapłacić” za zobowiązania wobec potencjalnych sponsorów. A tu d..a. :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# KONIEC@ 2012-10-29 00:46
ostroda2012.wordpres s.com/ :oops: :zzz
IDĘ...SPAĆ :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Uciekajmy!Obiektywny 2012-10-29 02:42
ARMAGEDON Kur. mać! Trzeba uciekać ludzie, teraz Ostróda będzie rozwijała się wolniej niż Miłomłyn, którego mieszkańców serdecznie pozdrawiam. Tak jak Polacy wstydzili się wcześniej za Wałęsę, tak my ostródzianie będziemy wstydzić się za Pana Czesława przeciwnika supermarketów i rozwoju miasta, trenera i nauczyciela, który w życiu prywatnym posiada żonę :). Człowieka, który chce oszczędzać, nie inwestować! Panie Czesławie niech Pan złoży Miejską Kasę Oszczędnościową i nakaże nam wpłacanie na jej konto 200zł miesięcznie w celu gromadzenia oszczędności :). SZOK, ja na 100% w trakcie ferii zimowych stąd uciekam, kierunek? Mało istotny, ważne by nie być ostródzianinem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyskdlajslfa 2012-10-29 03:22
STWIERDZAM,ZE MIESZKANCY OSTRODY SA BAAAAAAAARDZO OGRANICZENI!!!!JAK MOZNA BYLO WYBRAC NAJMOWICZA?! ZOBACZYCIE CO TERAZ BEDZIE. GRATULACJE .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Brawo CzesioDavid 2012-10-29 05:40
Ostródzianie, dajmy szansę Panu Najmowiczowi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# gratulujękolo 2012-10-29 06:26
Panie Czeslawie zmadakrowal pan rywala. Ten wynik potwierdza że w Ostródzie Dabrowskiego nikt nie chce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# KlikaDamian 2012-10-29 06:35
Koniec kliki w spółkach miejskich i kolesiostwa!!! Czas na porządki w starostwie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kilka słów prawdyMolu 2012-10-29 06:36
Nie no wypas, "szacun" dla ciemnych obywateli głosujących na pana N, i jeszcze większy "szacun" dla tych 68% osób uprawnionych do głosowania, za to że mają los naszego miasta głęboko w poważaniu. Doszło do dyktatu mniejszości, czyli 1/3 zdecydowała o losie całego miasta. Co do pana Najmowicza, to On już miał szansę się wykazać był przez długi okres czasu przewodniczącym Rady Miejskiej, który teoretycznie ma większe możliwości w dokonywaniu zmian dotyczących miasta. Poza tym Pan Najmowicz, w ostatnich wyborach dostał się także do drugiej tury, po czym zrezygnował w wystartowaniu w niej, gdy został Przewodniczącym Rady Miejskiej. Teraz pytanie dlaczego dopiero po odwołaniu go z tej funkcji, zaczął kombinować obalenie obecnej władzy (podpisując porozumienie z pozostałymi kandydatami, o wzajemnej pomocy i współpracy, aby odwołać Burmistrza Dąbrowskiego). Wszyscy jak jeden mąż, kłamali, że Burmistrz to, Burmistrz tamto, a "ciemny" lud łykał wszystko. Na domiar złego, gdy była organizowana debata, Pan Najmowicz(nomen omen jak jego mentor Pan Kaczyński, kttóry nie potrafi zaakceptować Prezydenta), zresztą tak jak reszta kandydatów (poza Panem Markiem Dekarczykiem), odpowiedzieli, że nie chcą się widzieć z Burmistrzem. A raczej chodziło o to, że nikt z nich nie miał nic do powiedzenia. Piszecie, że Pan Dąbrowski uprawiał nepotyzm, to zobaczycie kim będą najbliżsi współpracownicy Pana Najmowicza (oczywiście będą to pozostali kandydaci, z którym Pan Najmowicz zawarł Pakt). Chciałbym się mylić, ale nie ma żadnych przesłanek, które by na to wskazywały.Tyle ode mnie, ja mam dość tego "tępego" ludu, który łyka wszystkie głodne kawałki, jak młody pelikan. Zegnaj dumna Ostródo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Czerwony KapturekDżon 2012-10-29 07:02
Miałem sen :D
Nowy scenariusz bajki o „Czerwonym kapturku”.
Do wielkiej nowo wybudowanej chaty przed wjazdem do lasu o fikuśnej nazwie „Scena Beta” o pow. 5000 m kwadratowych wchodzi Czerwony Kapturek. Wilk przebrany za Babcię leży pod nowo wystawionym łóżkiem z nowej serii mebli leśnych i dygoce ze strachu. Czerwony Kapturek pyta: Babciu dlaczego masz takie wielkie oczy? A bo bardzo się zdziwiłam, że mnie nie wybrali na króla lasu i boli mnie zadek od kopniaków. Babciu, a gdzie masz te wielkie zęby? A wybili mi za bełkot, demagogię i populizm, i za to abym już nikogo nie kąsała więcej. Babciu, a gdzie są Twoje wielkie łapy? A obcięła mi gawiedź leśna kosiarką elektryczną do trawy Czerwony kapturku, abym więcej nie dotykała publicznych pieniędzy. Babciu, a dlaczego chowasz się pod łóżkiem? A bo boję się gajowego Temidy. O Babciu to siedź tam i nie wyłaź, bo tak jest dobrze. Już nie będziesz sadzić gruszek na wierzbie, obiecywać kokosów na sosnach, nie będziesz już taka upierdliwa i nie będziesz zrzędzić, że jest Ci tak źle oraz że wszystkie leśne zwierzaczki plują na Ciebie z każdej strony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyEver 2012-10-29 07:09
No cóż, trzeba zacisnąć pasa i wytrzymać dwa lata. W następnych wyborach ostrodzianie zobaczą co zrobili. Wybraliśmy Ohapowca burmistrzem. Teraz będzie spogladała na nas z góry twarz pełna nienawiści. Oj mieszkańcy - ciemny z was lud!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródykibic 2012-10-29 07:21
wielkość kandydata poznaje się w trudnych chwilach i nie przystoi mówić o wyborcach że to motłoch lud tak chciał i tak wybrał a wybrany burmistrz będzie nas reprezentował i niech robi to dobrze POWODZENIA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Porządkilud 2012-10-29 07:39
O głąby kapuściane, pewnie że Ostróda będzie się rozwijać, ale inaczej niż dotąd. Nie będzie zadłużania (bo jeden wydał już wszystko) tylko oszczędzanie - nie ma innego wyjścia. Nie będzie bankietów i spania w sałatkach lecz ciężka praca, by wyprowadzić miasto i jego finanse na prostą. Pamiętajcie, że to Olo i jego świta zapewniali (ściemniali) jaki to budżet jest bezpieczny i co? Wyszło szydło z worka. Nie mówcie, że nagle zabrakło kilku milionów. Pytam się więc kto kogo oszukał? I jeszcze te sprzedajne byle co zwane radnymi platformy. Brr, oby nigdy więcej takich ludzi w samorządzie... Aha, pewnie, że nowy burmistrz otoczy się swoimi ludźmi, dzine byłoby gdyby tak nie zrobił i wierze, że zrobi porzadki przeganiając cwaniaków i kombinatorów dorabiających się na publicznej kasie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do niezadowolonychAlex 2012-10-29 07:40
Jeżeli piszecie o kimś że jest ciemnikiem,że jest nie rozwojowy to zastanówcie się nad osiągnięciami poprzedniego Burmistrza. Dług miasta powyżej 60mln. żegluga wzbogaciła się kilka bubli.Żeby skutecznie naciągnąć unię maymy brzydką fontannę,Amfiteatr i stadion które nie będą na siebie zarabiać. Na drodze w okolicach piławek niładną wycinkę leśną. Ile osób tak naprawdę zarobiło na tych inwestycjach ile miejsc pracy przybyło jak wielu turystów więcej nasze miasto ma z tych osiągnięć. Gdzie obiecane przez pupila burmistrza Kino. Nie którzy krytykują PIS ale chcę przypomnieć że za ich czasów był wzrost gospodarczy a nie korupcyjny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# DOSYĆqla 2012-10-29 07:49
Najmowicz wygrał nie dlatego, że był najlepszym kandydatem, ale dlatego że ludzie mają już dosyć Dąbrowskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# lokale wyborczektos 2012-10-29 07:57
A ja się pytam czy przyjęcie 772, 696, 1233 lub 1205 głosów trzeba dzielić na AŻ dwie komisje??? Mowa tu o naszych 4 punktach do glosowania w tych samych lokalach, kilkanaście metrów od siebie. Myślę iż by to były pieniądze dla 2 biednych rodzin na opał na zimę. Ale przecież to publiczne (czyt. niczyje)pieniądze więc można. Róbmy tak dalej a chleb będzie po 8zł (z czego 5zł to podatki) a w kraju dalej będzie bieda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyxxx 2012-10-29 07:58
Jak nam przykro WIELMOŻNY WIZIONERZE PANIE Olgierdzie Dombrowski, wiemy jaki szok przeżywasz. A prosiliśmy zostaw nam szkołę 5, nawarzyłeś piwka w Ostródzie teraz siąć pod fontanną, słuchaj muzyki i wypij sobie KUBUSIA. MOTŁOCH z GRAJDOŁKA. Pa Pa Pa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# qla masz racjęunkas 2012-10-29 07:59
qla myślę że jest dokładnie tak jak napisałeś. Dziś rano stałem w kolejce do rejestracji w przychodni. Przed 7 było jakiwś 40 osób. Tematem dominującym były wczorajsze wybory. Tylko jedna osoba broniła Dąbrowskiego. Jednak bardzo szybko została słownie zlinczowana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyostródzianin 2012-10-29 08:08
Rano dowiedziałem się ze samochody osobowe dowoziły wyborców aby głosowały na jednego z kandydatów wzamian proponowano niespodzianki, gadzety.?????????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyEdward 2012-10-29 08:10
No to panu D.dziękujemy!Dobrze że wygrał ktokolwiek,byle by nie on.Że Czesław niewygadany?Trochę szkoda,fakt, ale od tego będzie miał ludzi.Miejmy nadzieję, ze zaciśnie miejską kasę, szkoda tylko, ze tyle pieniędzy zmarnowano.Najbardziej boli mnie ta fontanna.Tyle kasy w -betonowy plac!Popatrzcie w google,jakie fontanny są w polskich miastach.Np. na rynku w Wałbrzychu,i to za ułamek tej kasy którą wydał Oldzio.Nie wmówicie mi, że kaska pod stołem gdzieś w bok nie popłynęła.Pan Wawrzyński-do zamiatania liści!A wiceburmistrzem widzę np. G. Kierozalskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyx 2012-10-29 08:25
ograniczeni i malo rozgarnieci wybrali swojego... takie prawo demokracji ha ha teraz czekamy na zmiany na lepsze napewno bedziemy rozliczac z obietnic zlozonych a raczej wydukanych ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Komunikacja miejskaWyborca 2012-10-29 08:25
Mam nadzieję, że znajdą się pieniądze na komunikację miejską i będę miał czym rano dojechać do pracy i wieczorem z niej wrócić (także w soboty, niedziele i święta)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# oj:)Karolina 2012-10-29 08:33
Ostródzianie,nie macie za grosz wyobraźni.O odwadze nie wspomnę.Nic od razu nie procentuje.Nuda i żenada,to to co nas teraz czeka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyWaldek 2012-10-29 08:34
Czy to prawda że wiceburmistrzem ma byś Grzegorz Kierozalski a sekretarzem Dariusz Struk? Jeśli tak to mój głos nie został zmarnowany. To byłby świetny duet w urzędzie, który uporządkowałby to miasto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# teraz do dziełaGizmo 2012-10-29 08:36
Teraz powinni Olgierda rozliczyć do do GROSIKA !!!!!
Jego elitę z UM wy***** na bruk za trzymanie paluszka w jego tyłeczku.
A co do synka Rafałka to .....
I CO POWIESZ TERAZ SYNECZKU PRZEGRANEGO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Uff...Isner 2012-10-29 08:43
Całe szczęście, że odwołaliśmy Olgierda :D
Kamień z serca. Szkoda tylko, że frekwencja była niska, no ale trudno się dziwić ludziom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Deja vuJared 2012-10-29 08:48
"Czy to prawda że wiceburmistrzem ma byś Grzegorz Kierozalski a sekretarzem Dariusz Struk? Jeśli tak to mój głos nie został zmarnowany. To byłby świetny duet w urzędzie, który uporządkowałby to miasto."

Czyli zafundowaliśmy sobie podróż w czasie do końcówki lat dziewiędziesiątych. Co do duetu to no comments
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyLOLO 2012-10-29 08:59
a co tam sie dzieje w UM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PIS u władzyMag 2012-10-29 09:05
Nie jestem za Olgierdem ale PIS ??? to już lekka przesada. Cofasz się Ostródo!!!

ciekawy jestem czy ktoś się odważy rozliczyć inwestora za tor kajakarski...może prokurator???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# o WYYYYYOLOd. 2012-10-29 09:11
o wy niewdzięczne ....... ja wam fontne a wy co?
ja wam szkołę chciałem zlikfidować a wy mnie nie wybraliście....

za to w PZPN się na mnie poznali i wybieram teraz karierę na estradzie PZPN
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wywiad w RORychu 2012-10-29 09:14
"Czy to prawda że wiceburmistrzem ma byś Grzegorz Kierozalski a sekretarzem Dariusz Struk? Jeśli tak to mój głos nie został zmarnowany. To byłby świetny duet w urzędzie, który uporządkowałby to miasto."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# link do wywiadu w RORychu 2012-10-29 09:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# II tura wyborówtymoteusz 2012-10-29 09:53
To teraz czas na porządki w u m , a jeszcze w sobotę Pani naczelnik wydz obywatelskiego robiła zapasy alkoholu w godzinach pracy o godz 14;00, ale sobie teraz pociągnie,szara eminencja um i przyjaciółka rodziny wizjonera ,czas na zmiany , koniec z libacjami w pracy , stronniczością , lizusostwem , głupotą , niekompetencją , wręcz szkodnictwem , okradaniem ostródzian z pieniędzy dodatkowymi zleceniami , koniec prywaty i folwarku wizjonera i jego przy(...)sów koniec!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ZasługiGsg 2012-10-29 10:02
Pamiętajcie wygrani o jednym kto ma największe zasługi za sukces Pana Najmowicza .począwszy od referendum oczywiście .kto najbardziej się napracował .mi na myśl przychodzi prócz paru osób jeden jedyny lider któremu należy się wszystko niejaki TOMASZ N
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródy.,. 2012-10-29 10:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# A co w PO?PAW 2012-10-29 10:14
To była kampania błędów PO. Lokalne struktury powinny przemyśleć swoje wpadki. Wybrano taktykę doraźnych celów (większośc w radzie powiatu) a przegrano całą kampanię (wójt, burmistrz i jedno miejsce w radzie m.). Osoba odpowiedzialna za to w PO powinna odejśc z kierownictwa. Nie może byc tak, że jej doraźny cel (utrzymanie stołka) działa jak kotwica dla lokalnej struktury. Nie może być tez tak, że chore ambicje jednego człowieka rozbijają strukturę lokalną i to najsilniejszą w regionie, z najmocniejszym zapleczem kadrowym. To jest sr... we własne gniazdo!!! Wystarczyło poczekać 5 miesięcy w impasie. Dziś sytuacja wyglądałaby inaczej.
Czas na zmiany, jeżeli ich nie będzie to za dwa lata porażka będzie totalna nawet św. Panienka z Cerkwii nie pomoże!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czasczas 2012-10-29 10:34
Czas na Brodiuka Hochów i Kowalskich!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #97 A co w PO? — PAW@ 2012-10-29 10:35
:zzz chorągiewka pomyliła kierunek wiatru
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ZasługiGsg 2012-10-29 10:39
BRODZIUKa powinni wywalić z PO jego kandydat żynda zajął w wyborach przedostatnie miejsce( wstyd) teraz z marszalkiem na czele wspierali olgierda i terz ogromna przegrana .ludzie platformy zróbcie coś z tym malo przebojowym człowiekiem bo Za 2 lata z po nikt nigdzie nie wejdzie do zadnej rady.postawcie się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ZasługiGsg 2012-10-29 10:42
Panie Najmowicz niech pan nie zapomni kto pana wyzucił z przewodniczacego .mam nadzieję ze w radzie nie będzie pan z nimi koalicji zakladal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# KowalskiKoleś PO 2012-10-29 10:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyMarek 2012-10-29 10:59
To teraz niech sie wezmą za urzędników, , począwszy od p. NACZELNIK Biura Oświaty!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do #33, #40, #47nanana 2012-10-29 11:50
Coś mi się wydaje, że najbardziej zawiedzeni są synalkowie, bo tatuś przepadł z kretesem. Nie martwicie się, będzie dobrze. Pan dziennikarz był "cienki", ale wygadany i "dobrze zorganizowany" z miejscowym biznesem. Burmistrz nigdy nie działa sam, a budżet miasta i tak muszą zatwierdzić radni. Są tam tacy, co myślą logicznie i dobrze znają przepisy. Spoko, spoko... a dla Was to problem. Może koledzy z biznesu przygarną tatusia i jakoś przetrwa i nie na zwolnieniu za pieniądze ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do #34nanana 2012-10-29 11:56
W PiS-ie, jak w każdej partii są ludzie i ludzie. Nie martw się, nikt Cię nie zmusi do łykania święconej wody. Miasto da radę i będzie dobrze. Najważniejsza jest rzetelność, dobre planowanie i dobre gospodarowanie pieniędzmi miasta. Nie można wykorzystywać swojej pozycji dla prywaty i układów. Wierzę, że Pan Najmowicz da radę, bo ma zasady. Na pewno inni, niezależnie od partii, tak samo myślący, pomogą mu i będzie super. "Stop układom i prywacie" to najważniejsze. Pozdrawiam mieszkańców i gratuluję dobrego wyboru. Dacie radę i na pewno będzie dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @gsgGizmo 2012-10-29 11:59
"kto najbardziej się napracował"

- chłopie źle zadałeś pytanie, powinno ono brzmieć :
"Kto najwięcej wychlał, kto był częściej na bani"?
Czepiasz się wygranych, dlaczego milczysz o dowozie ludków do wyborów?
Kto im dawał na flaszkę?
Czy to nie ludzie ze sztabu Olgierda D?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!Kazik 2012-10-29 12:13
Już się bałem, że imprezka w Arenie (za czyje pieniądze?)demagogia w lokalnej TV, przekupywanie wyborców,) i zjadliwe ulotki pana Olgierda namieszają ludziom w głowach. Okazało się jednak, że ostródzianie myślą, widzą i oceniają. Druzgocząca klęska byłego burmistrza powinna dać mu do myślenia, że jednak nie mozna bezkarnie się panoszyć.Trzymam kciuki za pana Najmowicza, aby nie dał się nikomu zmanipulować, wyciągnął wnioski z błędów poprzednika, rozliczył wszystkie niedane inwestycje i machlojki OD.Cudów się nie spodziewam, bo kasa miasta wycyckana do cna, ale przynajmniej może będzie bardziej gospodarnie.Pan Cz. Najmowicz jest przynajmniej człowiekiem, który potrafił dobrze zarządzać swą rodziną, wychował wraz ze swą ślubną jedyną żoną 3wspaniałych dzieci, więc jest nadzieja, że taki człowiek poradzi sobie i z miastem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# No i się stało.Z Osiedla Plebiscyto 2012-10-29 12:53
Po wynikach wyborów nie dziwię się że mamy takie bezrobocie.Do pracy trzeba ludzi kreatywnych i myślących samodzielnie.Niestety wynik wyborów pokazał jak z tym myśleniem jest:-) Wygrał Czesław trudno.Mam nadzieję że Ostróda będzie się dalej rozwijać(choć wątpię")P Czesławie teraz to my P przeciwnicy będziemy patrzeć Panu na łapki:-)Zobaczymy ile P spełni obietnic i jakim kosztem się to odbędzie.Czekamy na te fabryki i dobrobyt.Podejrzewam za dwa lata Pan i Pana partia nie będzie się wogule liczyć w wyborach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do Z Osiedla PlebiscytoGizmo 2012-10-29 13:05
Ja również jestem z tego osiedla i głosowałem na Czesława.
jeżeli masz coś do NAS - to się ujawnij i pogadamy jak faceci. (może być na plaży).
Chyba że jesteś tylko mądry w gadce :lol:
jesteś cham, obrażasz wyborców, zresztą twój elektorat słynie z tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @ Z Osiedla Plebiscytohanna 2012-10-29 13:08
Spójrz jełopie na tabelkę i frekwencję wyborców (pozycja 3 - szkoła nr5).
Ciekawe co Olgierd obiecał tobie, że tak za nim obstajesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @ Z Osiedla PlebiscytoRysiek 2012-10-29 13:13
"Do pracy trzeba ludzi kreatywnych i myślących samodzielnie."

:lol: nawet jeżeli są na kacu? :lol: Kreatywność to amfiteatr?
myślących samodzielnie to fontanna? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# 2 turaWarSow 2012-10-29 13:22
hahaha i bardzo dobrze! Jakby wybrali poprzedniego burmistrza to by był śmiech na sali! Wygrał lepszy! A Pana Czesława to oceniajcie jak już skończy kadencję a nie przed. Poprzednika możecie ocenić za zasługi - dla mnie najgorszy burmistrz w historii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródytiaaaaaaaaaaaaaa 2012-10-29 13:30
MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG, ZOSTAŁ CI SIĘ INO SZNUR
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ...?Agnieszka 2012-10-29 13:34
ten z nickiem " Z Osiedla Plebiscyto" to jakaś przybłęda, obraża mieszkańców tego osiedla(ciekawe czy pracuje w UM?)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Gizmo.Z Osiedla Plebiscyto 2012-10-29 13:36
A w którym momencie was obraziłem?Co ty myślisz człowieczku że mnie wystraszysz??? No chyba że też jesteś mądry w gadce?Też mieszkam na tym osiedlu :lol: Mało tego na początku akcji ze szkołą byłem za ,ale jak zaczęli się przy tym kręcić Pisowcy to sobie odpuściłem.PAMIĘTAJCIE nic się nie zmieni!!! Do koryta dopadły się osoby które wszystkie inwestycje a co za tym idzie kredyty popierali!!!!No poza tym że szkoła zostanie.Ale w szkole to trzeba dyrekcję zmienić.
Nie nie pracuję w UM i od wielu lat na tym pięknym osiedlu!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydo Agnieszki 2012-10-29 13:36
Czy to nie synek pana Olgerda????? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @ Z Osiedla Plebiscytogizmo 2012-10-29 14:15
obraziłeś NAS pisząc bzdury.
Przecież to twój elektorat chciał zrobić ze szkoły hotelik, twój Olgierd obrażał mieszkańców tego osiedla swym zachowaniem.
Ty piszesz :
" Czesławie teraz to my P przeciwnicy będziemy patrzeć Panu na łapki:-)Zobaczymy ile P spełni obietnic i jakim kosztem się to odbędzie"

Czy teraz to nie trzeba rozliczyć Twego Olgierda?
Broniłeś szkoły i co, Dąbrowski ci zakazał?
zwalasz winę na PIS, a czy to nie Olgierd był chorągiewką i nie zmieniał partii jak rękawiczki?
Jesteś dla mnie ZEREM !!!
I nie strasz mnie jak starą babkę h****
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# EwNowina!!!!!!!!!!! 2012-10-29 14:39
Wychodząc dziś na miasto pierwsza informacja od przypadkowo napotkanego mieszkańca w sklepie na zakupach ,,słyszał pan że VICEBURMISTRZEM ma zostać ta co organizowała pikiety w obronie szkoły MAŁGORZATA JONIEC (ta co robila kampanię januszkiewiczowi) myślicie ze to się moze sprawdzic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @hanna 2012-10-29 14:49
Ale w szkole to trzeba dyrekcję zmienić
A co do tego ma PiS?
To że trzeba wszystkich zwolnić (począwszy od sprzątaczki a skończywszy na dyrektorze, który za nasze jest na urlopie zdrowotnym przez rok czasu - ciekawe czy wszyscy mamy taki przywilej?) i zatrudnić na nowych warunkach to każdy wie, bo już dosyć świętych krów w tej szkole.
Koniec z karta nauczyciela - nie podoba się to idź gdzie indziej. Na twoje miejsce jest wielu innych.
Dość układów starych wyg nauczycielskich w tej szkole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# IiiiiiBo ho ho 2012-10-29 14:52
Nareszcie, porządny burmistrz. A teraz do poprawki, Urząd, pani od oświaty, pan od żeglugi i inni kolesie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nie zapomnijGte 2012-10-29 14:57
Czesławie nie zapomnij dzięki komu zostałes burmistrzem .Tomasz to uczciwy człowiek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# AlaOooooo 2012-10-29 14:57
A w innych szkołach myślicie ze lepiej jest!? Same betony za olgierdzika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czas naprawAgnieszka 2012-10-29 15:01
Teraz trzeba naprawić to co (kolesie) urzędnicy Olgierda zepsuli.
Mam na myśli przywrócenie komunikacji miejskiej rano i późnym wieczorem. Kto to słyszał żeby ostatni kurs był o 20.30 - może w takim razie założyć rogatki na osiedla i wprowadzić godzinę policyjną.
Co za układy, co za tumany to wprowadzili?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# graczykSaw 2012-10-29 15:09
Kiedy pan Graczyk wyleci z posadki za 20 tysięcy???
Tak doceniony przez pana Olgierda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyJA 2012-10-29 15:11
Agnieszka z komunikacja miejska masz racje. Bezsensem jest wrowadzanie biletow dwu godzinnych jakie sa dostepne skoro miedzy godzina 8 a 12 w dzien prawie zaden autobus nie kursuje smiech na sali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czas napraw cz.2Agnieszka 2012-10-29 15:29
Zamiast tak dużych autobusów, które palą jak smoki można wprowadzić częstsze kursy busików. te o ile wiem są ekonomiczne.
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale chyba osoba która bierze kasę z żeglugi jest chyba po podstawówce że jej tok myślenia jest tak tępy i zacofany
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Komentarz do wyborównanana 2012-10-29 15:48
Niektórzy, jako zwolennicy OD, to synek z synkiem. To jakaś beznadzieja i dno, żeby obrażać ludzi za ich decyzje o wyborze burmistrza. Powinni jak to się mówi wziąć "gębę w kubeł" i siedzieć cicho, a nie jątrzyć, naganiać i snuć koszmarne wizje i perspektywy. Synkowie z nickami chłopaków i dziewczyn (dla zmyłki), to do Was: NALEŻY UMIEĆ PRZEGRYWAĆ Z GODNOŚCIĄ. Złość, nienawiść i obraza innych, to Wasze świadectwo wychowania i kultury. Jak mówią "NIEDALEKO SPADA JABŁKO OD JABŁONI". Nie chcę podejrzewać, że takie komentarze to domowe lekcje dla Was. Przemyślcie to i nie wypisujcie totalnych głupot, bo i tak będzie dobrze, a to nic nie zmieni. Pozdrawiam :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tatuś wołagizmo 2012-10-29 16:00
synki czas na kaszkę i dobranockę, laptopy wyłączać i do Olgierdka na kolanka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Gizmo.Z Osiedla Plebiscyto 2012-10-29 16:32
Jak już coś piszesz to zasięgnij info na temat jakiegoś słowa a dopiero potem używaj :-) Widzę że nie wiesz co słowo elektorat oznacza:-)To że mam inne poglądy od ogółu to znaczy że cie obrażam???Cóż Pis wychodzi z ciebie!!!
O rozliczenie Olgierda się nie martw bo takie będzie na pewno .I co ma zmiana barw partyjnych do poparcia przez PIS wszystkich kredytów zaciąganych na nowe inwestycje??? Człowieku nasłuchałeś się gdzieś czegoś a teraz nawet nie wiesz czego!!!Więc skoro ja jestem Zerem to kim ty jesteś chłopinko????
I nie odpisuj mi więcej bo dalsza polemika z tobą jest zbędna.Bez pozdrowień aparatczyku od siedmiu boleści!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydo z Osiedla Plebisc 2012-10-29 16:36
I co jeszcze możesz zrobić po przegranej??? Mozesz co najwyżej napluć na monitor i to tylko 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do widzenia , do widzeniaKura domowa 2012-10-29 16:43
No jednak na polityce się znam.. jak myślałam tak się stało- super!
A blog Pana Olgierda zamilkł????I cisza wszędzie , a w radość w duszy aż gra!
Pozdrawiam wszystkich umęczonych kampanią Pana OD.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# AnalizaWilno 2012-10-29 16:57
Analiza wyników Referendum oraz I i II tury wyborów. W Referendum za odwołaniem Dąbrowskiego głosowało 5183 osób. Najmowicz w II turze dostał 5424 głosy.Przeciw odwołaniu Dąbrowskiego głosowało 2992 osób a w II turze uzyskał 3402 głosy. W I turze głosy rozbiły się na 6 kandydatów dając w sumie 8541 aby w II turze scalić się na dwóch konkurentach , którzy otrzymali następujące poparcie: Dąbrowski 2516,od wyborców Dekarczyka 317 głosów, od Żyndy 483 i nowe w sumie otrzymał 3402 głosy .
Najmowicz otrzymał poparcie od wyborców Januszkiewicza 1821,swoje 2031,od wyborców Nosewicza 1373 oraz nowe , w sumie uzyskał 5424 głosy.
Ilość ważnych głosów :
Referendum - 8175,I tura -8541,
II tura - 8826
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kindersztuba OlaDżon 2012-10-29 18:02
Niepotrzebnie się podniecacie i skaczecie do oczu pisząc te komentarze. Wystarczy ocenić postępowanie niedoszłego kandydata Olgierda D. w stosunku do tych ludzi, którzy oddali na niego głos. Czy zrobili słusznie, czy pod wpływem presji lub strachu przed utrata stołka? Co mi do tego, to ich sprawa. Jednakże należy zwrócić uwagę na inny fakt warty oceny, a mianowicie. Pan Olgierd D. ma Was drodzy wyborcy z jego elektoratu głęboko w tym miejscu, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę, czyli krótko mówiąc w (...). Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Sam szacunek do osób, które na niego głosowały powinien mieć odzwierciedlenie w podziękowaniach na jego blogu i na stronie internetowej, a niestety nie ma. O czym to świadczy? Ano o braku tego szacunku w stosunku do innych. O tym, że Wy nie jesteście mu potrzebni do niczego poza postawieniem krzyżyka na karcie wyborczej. Jest godz. 17.56 i do tej pory nic się nie pokazało. Ilu by ich nie było, ilu ich by nie korzystało z Internetu, taki gest to normalne zjawisko u inteligentnego, kulturalnego, dobrze wychowanego człowieka mającego szacunek do tych, którzy oddali na niego swój głos. Niestety nie należy tego oczekiwać, to chyba obce temu Panu zjawisko i brak jakiejkolwiek kindersztuby. To jest norma, która nie uległa żadnym. A ponoć wiele przemyślał zmianom po ciosach i traumie przed i po referendalnej, i ponoć dobrze został wychowany o czym informował nas w czasie kampanii. Takiego mielibyśmy burmistrza.
A teraz Panie Olgierdzie "to grzyby po deszczu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kindersztuba Ola - "letka" poprawka )Dżon 2012-10-29 18:08
To jest norma, która nie uległa żadnym zmianom. A ponoć wiele przemyślał po ciosach i traumie przed i po referendalnej, i ponoć dobrze został wychowany o czym informował nas w czasie kampanii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #133 Kindersztuba Ola — Dżon@ 2012-10-29 18:36
,,nie jesteście mu potrzebni do niczego poza postawieniem krzyżyka na karcie wyborczej[/"
to taki, wręcz symboliczny przykład dla obrazu ,,prawdziwej twarzy" :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WYGRALIŚMYAdam 2012-10-29 18:36
:lol: Panie Czesławie teraz już będzie z górki. Ma Pan od nas wszystkich wsparcie. Spokojnie i powoli robi Pan porządki. Chociaż trzeba by jeszcze powywalać co niektórych np. KOWALSKI Ryszard. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyLOLO 2012-10-29 18:43
ja chce zapytac gdzie jest Olgierd czy ktos cos wie ,czy ktos go widzial.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wyboryto jan 2012-10-29 18:48
Szanowny panie Olgierdzie Dąbrowski. Wygrywając referendum a nie wybory przed dwoma laty chciał pan pokazać klasę. W dniu dzisiejszym tj 2012.10.29 w komentarzu dla telewizji Olsztyn o godzinie 18,30 w podsumowaniu swej porażki używając określenia "SFORA" skreślił się chyba pan na zawsze z pamięci tych którzy głosowali na nowo wybranego burmistrza jak i tych , którzy nie poszli do urn.Z wyrazami szacunku ."to jan'
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @Z Osiedla Plebiscytogizmo 2012-10-29 19:07
Na PO jak i PiS oraz na Ciebie kładę ****
Jak jesteś ZEREM !!! to nim będziesz.
Obrażasz nie wiedząc o tym gdyż jesteś taki sam jak twój wizjoner. Rodowitym osiedlaniem również nie jesteś - jesteś po prostu przybłędą na tym osiedlu, która kala dobre imię mieszkańców, którzy jak widzisz byli przeciwni Twemu wyborcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Tabela oddanych głosówAnalityk 2012-10-29 19:11
No spójrzcie jeszcze raz na tabelkę wyników- totalna porażka , masakra , no tego, powiem szczerze nie spodziewałem się, Szacunek dla Ostródzian , że są mądrzy..bawić się można , pożreć , popić ,lizaków polizać, ale zdrowy rozsądek trzeba mieć zawsze , aby nie zostawić plamy na honorze i to udowodniono 28.X.2012.r!!! A mówiono na tym forum tyle , że chyba świnie nie zjadłyby,żeby wycofał się , bo już jest skompromitowany a ten Pan nic nie rozumiał i po raz kolejny dostał za swoje. No cóż takiego nic już nie nauczy, niereformowalny jest!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Chciało by się dowiedzieć???? 2012-10-29 19:27
Jak teraz czują się wszyscy ,którzy z racji wysokich urzędniczych stanowisk , podpierając się ich prestiżem udzielili OD swojego poparcia????Jak można tak wykorzystywać je i mieszać się w sprawy lokalnego samorządu? W Ostródzie dokonano ,,samosądu" i niech to będzie nauka na przyszłość dla każdego kandydata obojętnie czy to radnego , posła , wójta , burmistrza itd, itp. Zapamiętajcie to : Władza to ludzie , a nie stołek i przytulny gabinet!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Olsztyn WitaChilli 2012-10-29 19:47
Panie Olgierdzie! Niech Pan oleje tych (...)i w Ostródzie i pomoże rozwinąć Olsztyn! Zapraszamy, od kilku lat mamy tylko seks aferę i arbuza. My potrzebujemy takiej poprawy wizerunku. Potrzebujemy stadionu, potrzebujemy targów. Potrzebujemy imprez a nie tylko kortowiada. Panie Olgierdzie! Zapraszamy do Olsztyna!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dąbrowski bez klasynemo 2012-10-29 19:56
ten człowiek naprawdę jest niereformowalny!!! zobaczcie 2:30 :( tvp.pl/.../8947082
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# osiedleawe 2012-10-29 20:02
czy te osiedle jak wam tam plebiscytowe,jaki to gatunek ludzi? ,chyba trzeba was sprowadzić na ziemię,a szkołę i dyrektora rozliczyliście,przypierda sy kościelni,teraz to chyba krzyżem będziecie leżeć w kościele,nie mam zamiaru płacić za ogrzewanie waszego kościoła.PISowscy słudzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyOlgerd 2012-10-29 20:06
Tylko do Olsztyna Dąbrowskiego zabierzcie i to jak najszybciej,bo w Ostródzie juz dla nie go miejsca nie ma :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydabud 2012-10-29 20:10
Pozycja 2 i 4 ten sam lokal różne wyniki.
Ale na Olsztyńskiej wszystko możliwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyLOLO 2012-10-29 20:22
a co w Lubajnach tez go nie chca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Olsztyn?me 2012-10-29 20:24
a może od razu Kraków? :P Wawel czeka :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Bez tytułuHary 2012-10-29 20:25
A jednak to przykre, że spora grupa ludzi głosowała przeciw Temu, który zrobił tak wiele. 32,48% to nie jest wielka radość. Widocznie dużo więcej jest tych co mają to wszystko gdzieś. Nieuniknione są posunięcia w rozwoju miast. Ostróda była blisko sukcesu. Zamiast zarzucać ,że pobudowane obiekty przynosza straty należało szukać dobrego zarządu nad nimi. Wiele miast z naszego regionu patrzyło zazdrosnym okiem na to co dzieje sie w Ostródzie. Dziś zapewne śmieją się, tylko z kogo? czy nie z tych głosujących przeciw Dąbrowskiemu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyTT 2012-10-29 20:25
W Lubajnach ludziska dość go mają... 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyTupet 2012-10-29 20:29
Super był Dąbrowski, naprawde tyle zrobił dla kolesi z PO, tyle spraw im pozałatwiał, a ludzie go nie docenili w wyborach :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyPOLO 2012-10-29 20:58
Olgierdzie wracaj w Ostrodzie nie ma zycia bez ciebie ,wroc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# uuuuuuuuuuuuuuuuala 2012-10-29 21:05
teraz czesio zorganizuje nam "maraton" od parafii do parafii z organistą wojciechem na czele ale siara
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyJak teraz czuje się 2012-10-29 21:10
Jak teraz czuje się brodziuk najpierw szok nad szoki zwycięstwo jego zyciowego przeciwnika politycznego B. fijasa a teraz wygrana jego głównego przeciwnika politycznego w mieście Najmowicza ktorego odwołali głosami PO z przewodniczącego .Czesław pamiętaj o tym kto Ci wywalił .sprawiedliwości stało się zadość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# MenadżerowieStanisław 2012-10-29 21:22
Czy Pan Czesław Najmowicz posiada wśród swoich współpracowników ludzi, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i predyspozycje, aby móc zająć się zarządzaniem miastem i prowadzeniem np. spółek miejskich? Do tego potrzebny jest sztab fachowców, ekonomistów, menadżerów i to najlepiej młodych, którzy kształcili się nie na przykładzie ekonomii marksizmu i leninizmu, a na zasadach wolnego rynku. Ciekawy jestem, czy Pan Najmowicz będzie w stanie ściągnąć do Ostródy takie osoby, bo raczej w Ostródzie takich osób nie ma. Życzę Panu Najmowiczowi, aby mu się to udało i gratuluję zwycięstwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @aweAnna 2012-10-29 21:24
:lol: zamiast skakać po drzewie trzeba było, podskoczyć do prokuratury na parapet i podsłuchać kto jest winny, kto brał kasę za ogrzewanie a nie księgował tego potem.
Oj zapomniałam że małpę tej sztuczki trzeba było nauczyć :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #149 Bez tytułu — Hary@ 2012-10-29 21:25
najprościej to się spytać z kogo się śmieją.
skoro 67.52% jest niezainteresowanych , to tą grupą się nie zajmuj, zainteresowani wyrazili swoje zdanie - dwukrotnie, jednoznacznie.
Trzeba było- to mogłeś protestować we właściwym czasie, wielokrotnie , poczynając od wniosków o kasę unijną , można było złożyć wniosek o instalację do zmiany pogody , na bardziej turystyczną - na początek.
Twoim zdaniem to w Ostródzie mieszka pięć tysięcy upośledzonych umysłowo ?
no nie tylko Twoim jeszcze jeden tak myślał :oops:
Czy Pan Graczyk to był zły zarząd ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @StanisławHenryk 2012-10-29 21:27
Aleś pan odkrył amerykę... a dąbroś twierdził że jest taki sztab fachowców, ekonomistów, menadżerów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyGraczyk 2012-10-29 21:34
Pan Graczyk jest świetny trzeba mu dodac jeszcze 20 tysiaków, bo takiego speca już Ostróda nie znajdzie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródykruk 2012-10-29 21:34
nie wiem komu bezposrednio nalezy zglosic to aby te wszystkie banery, plakaty Pana kandydata niedoszlego burmistrza jutro posprzatac do zera bo szpeca one nasze piekne miasto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @alaMagda 2012-10-29 21:39
pusty stadion, amfiteatr i wyłączoną fontanna teraz nie zarabia na siebie. Teraz poronione pomysły Olgierda trzeba spłacać więc podsunęłaś dobry pomysł na festyny parafialne dla ratowania Ostródy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Bez tytułuHary 2012-10-29 21:51
Tak już jest,że są wygrani i przegrani. Liczę na to ,że nie zawiedziesz się na rządach Pana Najmowicza. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Trwoga dla umęczonegoDżon 2012-10-29 22:13
Salomon kiedyś powiedział mądre słowa „Mądrością i karnością gardzą tylko głupcy”. W tych pięciu słowach zawarta jest myśl, która chyba nigdy nie dotrze do przegranego w tych wyborach. Chłopie „narkotycznie uzależniony od swojego EGO”, jak to napisał ktoś na Pańskim blogu, przegrał Pan i niech to dotrze do Pańskiej świadomości. Przegrał Pan nie ze „sforą”, jak to określił Pan Ostródzian, a przegrał Pan sam ze sobą. Przegrał Pan swoją arogancją, butą, hipokryzją, niepojętą przez siebie uszczypliwością. Przegrał Pan swoją pewnością o stabilności zaplecza i wpływów. Przegrał Pan swoim życiowym nieuctwem i tym, że to jednak Pan jest „impregnowany na wiedzę”. Przegrał Pan farsą graną na poczet wyborów, jako postać uciśnionego, pokrzywdzonego, po przejściach traumatycznych byłego burmistrza. Przegrał Pan rolą wspaniałego ojca, przyjaciela znajomych ukochanego syna, rannego gospodarnego kosiarza trawy, oddanego za wszelka cenę pracy na rzecz miasta, mentora i czułego opiekuna. Przegrał Pan socjotechniką, folklorem, upierdliwością i nachalnością promowania samego siebie. Przegrał Pan brakiem szacunku do zwykłego człowieka. Morał z tego wszystkiego jest taki: Pańscy przyjaciele i znajomi, mają innych przyjaciół i znajomych, a Ci inni mają jeszcze innych. Ostróda to małe miasteczko i prawdę powiedziawszy wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich. Niech Pan zaapeluje do swoich popleczników, że to już się wydarzyło, Pan już przegrał i że takie ujadanie działa odwrotnie proporcjonalnie do zamierzonego celu.
Cnotą mądrego człowieka jest umieć słuchać drugiego człowieka.
Niestety ma Pan za dużo woskowiny w uszach i jest Pan głuchy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# dosc!!ja 2012-10-29 22:35
WYSTARCZY JUZ TEGO!!!!! dosyc juz ! geby zamknac juz ujadacze! dosyc juz pastwienia sie nad przegranym i wychwalania a nawet wynoszenia na oltarze nowo wybranego!! Do roboty!! Panie czeslawie teraz czekamy na ten dobrobyt na te miejsca pracy, fabryki na obnizke podatkow dla przedsiebiorcow, na mieszkania socjalne,na uzdrowienie sytuacji w spolkach miejskich, na tych inwestorow z walizkami pieniedzy dla miasta , na poprawe sytuacji w oswiacie itd , itp DO ROBOTY bo dwa lata to nie za wiele i moze byc ze olgierdowi slad na d...ie jeszcze nie zejdzie a juz pan sie takiego dorobisz :lol: czekamy na odwazne decyzje (mam nadzieje ze wlasne a nie nakazane z gory przez prezesa) a ujadacze zamknac sie juz,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyAnna 2012-10-29 22:41
Współczuję Panu Czesławowi to bagno ogarnąć po Dąbrowskim... :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do krukAdan 2012-10-29 22:48
Ty baranie a dzięki komu takie miasto jest ładne pajacu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Czesi i GarczykMix 2012-10-29 22:58
Graczyk przewiezie Czesia motorówką za 80 tyś. zł (kupioną od ostródzkiego jubilera, najgłupszy jego zakup) i się pokochają. Taka będzie prawda punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ale była imprezaPisuary 2012-10-29 23:20
Na wieczorze wyborczym Maratończyka bawił się cały taliban.Podzielono posady w miejskich spółkach.Przygotowano listę osób do wywalenia z roboty.Zaczyna się Ostróda Równych Szans.Każdy może mieć szansę na wywalenie z pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# CzesławPisuary 2012-10-29 23:29
Ostróda Pomnik MO i SB Polsat Wiadomości Hołd dla SB i Grunwald może upamiętnić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #166 do kruk — Adan@ 2012-10-29 23:48
NIE BARANIE ADAN
miasto jest takie ładne dzięki tym którzy sprzątają,
będzie,,ładniejsze"

.../#jp-carousel-934
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# propozycja dla - PISUARY@ 2012-10-30 00:04
można przerobić, dla współczesnego bojownika, jest pwena ciągłość , czerwony, :oops: walczył o dobro ,lepsze jutro, zdrowie tracił, i polegl.

#170 Pomnik MO SB — Pisuary 2012-10-29 23:32
www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zapomnij o turystycewyborca 2012-10-30 09:09
Panie (nowy) Burmistrzu...jezeli chce Pan, żeby Panu ostrodzianie stawiali pomniki to niech Pan calkowicie odrzuci teze o tym, że Ostroda jest miastem turystycznym... To bzdura, ktorą sie karmimy od lat. Miastem turystycznym jest Zakopane, Sopot....Barcelona, Rzym. Nasze plozenie geograficzne jest bardzo przeciętne, a cieplych miesiecy w roku niewiele. Nam potrzeba powaznego biznesu i tylko to jest kluczem do dobrobytu miasta. Amfiteatr jest ok...ale on nie ma startegicznego znaczenia dla miasta....Stadion to samo...Arena to samo....tam pracuje 10 osob...z Trojmiasta. Skonczmy wreszcie z tą turystyką bo nie jestesmy zadnym miastem turystycznym na powazną skalę. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyWaldek 2012-10-30 09:16
Z wypowiedzi które słyszałem w mediach Pan Najmowicz kompletuje zespół ludzi zaufanych a do tego mają to być fachowcy w swoich dziedzinach. Prezesi spółek już mogą się pakować to samo pewnie niektórzy urzędnicy którzy tak dumnie obchodzą się obecnie po urzędzie rozpowiadając że są poukładani z Panem Najmowiczem. Będą zmiany to jest pewne oby były na lepsze. Liczę na to zresztą dostał Pan Czesław na to ode mnie kredyt zaufania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# brawojacek petara 2012-10-30 11:13
GRATULACJE DLA NOWEGO BURMISTRZA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyerewan 2012-10-30 12:33
urzędnicy może są poukładani czy ktoś wie dlaczego z Urzędu odeszła pani od zamówień publicznych?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #175 RE: Nieoficjalne@ 2012-10-30 13:50
bo skończyła się kasa , nie będzie zamówień, to i stanowisko niepotrzebne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyAnna 2012-10-30 15:11
Panie Dąbrowski,proszę Ostródę posprzatać po swoich portretach :-*
Proszę to zrobić dla Ostródy i Ostródzian!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Petara co z TobąJola 2012-10-30 16:24
Na stare lata zostałeś lizusem ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nowy BurmistrzMikołaj 2012-10-30 16:46
Ciekawe czy "nowy" będzie miał na tyle odwagi, że weźmie się za Prezesa Żeglugi, PWiK, MPEC, etc. Do tej pory raczej takiego wrażenia nie sprawia. Obym się mylił i nam jego przyszłe 2 letnie rządy wyszły na dobre.

PS.: Czy ktoś już wie gdzie pracuje kandydat PO Żynda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Petara co z Tobą — JolaRycho 2012-10-30 17:02
A co cię k***a obchodzi "petara"?
Jak widać on nie lizał d*** dla wizjonera. Może ma już dosyć tak p******j Ostródy. Przecież wiesz, że w poszukiwaniu pracy musiał wyjechać, gdyż Olgierd postawił TYLKO na turystykę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# SKOK NA MIEJSKĄ KASĘJan z jeziora 2012-10-30 17:16
miało być odpolitycznienie urzędu a tymczasem mamy skok PiS-u na stołki burmistrza i wiceburmistrza? Kto z PiSu następny do urzędu miasta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #181 SKOK NA MIEJSKĄ KASĘ — Jan z jeziora@ 2012-10-30 17:22
wyłaż z wody i się zapisz - na członka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# klęskabrrr.......... 2012-10-30 18:18
P.Najmowicz otacza się takimi miernotami, że ta ekipa rządząca to będzie klęska!!!Daje się manipulować, nie radził sobie z przewodnictwem w radzie miasta, a ma podołać zarządzaniem miasta. Ogarnijcie się!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zobowiązaniakika 2012-10-30 18:33
A co otrzyma Wojtuś J. za poparcie
p. Czesława? Musi chłopak stanąć na nogi, tyle kasy zmoczył w kampanię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# #180 RychoJola 2012-10-30 19:07
Jesteś bardzo niegrzeczny . Może meliska jakaś angielska przed snem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Pomysł Czesia i SLDPamiętacie jak było 2012-10-30 19:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# BurmistrzBoguslaw 2012-10-30 19:36
To teraz faktycznym rządzącym będzie Babalski z Kierozalskim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RefleksjaEdek 2012-10-30 19:41
Moi drodzy tak sobie myślę ; 28.10.2012 demokracja nie zdała egzaminu , ona się zagalopowala!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# @JolaRycho 2012-10-30 20:08
Jestem grzeczny i w bardzo grzeczny sposób odpisałem. To, że chłopak złożył gratulacje nie świadczy o lizustwie.
Być może czyta te wszystkie wypociny polityczne na różnych portalach ostródzkich i doszedł do wniosku że już dość takich układów i tak śmiesznej władzy w Ostródzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WYNAGRODZENIA - Spółki Miejskie??? 2012-10-30 21:04
Panie Czesławie - Burmistrzu!
Proszę dokonać przęgladu wynagrodzeń w spółkach miejskich MPEC , PWiK , a także w MOPS- to jakaś paranoja , aby prezes w MPEC-U zarabiał ( ośw. majatkowe za 2011)-14.432/ m-c,- księgowy 12.773,- / m-c, w MOPSie- dyrektor 11.875,- w PWIK księgowa 11.875,-,MPEC podwyższył dla Spółdzielni Mieszkaniowej opłatę stałą za 1 MW 38,7% , opłatę zmienną za 1 GJ 5,1 % Jeżeli zarabiałoby się tyle co to towarzystwo to ciort , ale najniżse wynagrodzenie to CO robić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WYNAGRODZENIA - Spółki MiejskieAldomoro 2012-10-30 21:40
No właśnie wielcy prezesi i ich wynagrodzenie - DOSYĆ TEGO DOBREGO !!!
Zastanawiam się za co mam płacić dla MPEC-u? skoro oni palą a i tak zimno. Chyba założę sobie ogrzewanie gazowe i sam będę sobie prezesem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zdecyduj się chłopieMaron 2012-10-30 21:58
Z osiedla Plebiscytowego, brr, Aldomoro zdecyduj się na jeden nick
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyoko 2012-10-30 22:02
do wieslaw przeciez cygani nie pracuja daj im spokuj ,nie czepiaj sie.praca dla cygana to proces ewolucyjny.na wschodzie i zachodzie cygani tez nie pracuja.na zycie chyba musza miec.u nas tez niektorzy nie pracuja a otrzymuja niesamowicie duze pieniadze za niby prace.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Opamietajcie sie!??? 2012-10-30 22:12
Zostawicie w spokoju cyganów - niech sobie żyją , zajmijmy się porządkowaniem Ostródy , pomóżmy Nowemu Burmistrzowi ten syf uporządkować , wskazać te najbardziej ,,zasyfiałe kąty" i podpowiadać , głównie to zrobić jak najszybciej w spółkach porządki kadrowe i placowe , potem w magistracie przewietrzyć dokładnie , no i do końca roku znajdzie się trochę oszczędności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# No to pieknie!buhalter 2012-10-30 22:17
Księgowy w ostródzkim MPEC-U ma ponad 12 tysiączków- to warszawskie warunki płacowe!!!No mam nadzieje , że to się pozmienia!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# rodzinkame 2012-10-30 22:45
a co z poplecznictwem w innych miejskich zakładach pracy, szkołach, przedszkolach, urzędach??? tam, gdzie żona zatrudnia męża, szwagier synową, wujek bratanka itp??? a dla prawdziwych fachowców miejsca brak???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PrezesiKama 2012-10-30 23:29
Pytanie jakie mają prezesi podpisane kontrakty. Może się okazać że obniżka pensji lub zmiana prezesa będzie nieopłacalna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# propozycja na zastępcęDavid 2012-10-31 04:15
Panie Burmistrzu!
apeluję do Pana , żeby powolał Pan na swojego zastępcę pana Dariusza Struka. Uważam, że jest to bardzo porządny i kompetentny fachowiec , do tego miły, sympatyczny i wrażliwy na ludzkie p[roblemy, a jako mierszkaniec osiedla przy ul. Piastowskiej zajmie się strasznym smrodem pochodzącym od kanalizacji przy ul. Chrobrego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PUPJan 2012-10-31 06:29
Dajmy nowemu burmistrzowi 2-3mc działania i wszyscy pseudo prezesi spółek komunalnych lecą na pysk. Ich nowym miejscem pracy i spotkań będzie PUP na Jana III Sobieskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Tak tylko Pan Darek!!Piś 2012-10-31 07:20
Panie Czesławie niech Pan zatrudni Pana Darka z ul. Piastowskiej, a potem Pana Darka z Osiedla Drwęckiego to są bardzo kompetentni ludzie pełni wrażliwości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zdecyduj się chłopie — MaronAldomoro 2012-10-31 09:36
:lol: Widać , że szkołę omijałeś bokiem i nie wiesz co to jest sieć lokalna :lol:
To, że zobaczyłeś jedno IP nie znaczy że muszę zmieniać nicka.
I potem tacy jak ty chcą rządzić Ostródą :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zaginiony pan ŻyndaPoszukiwacz prawdy 2012-10-31 10:25
ktoś się pytał gdzie Żynda pracuje...
PWiK go przygarnia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #202 zaginiony pan Żynda — Poszukiwacz prawdy@ 2012-10-31 10:46
Witaj Bracie w prawdzie, to on :zzz teraz kanałami do urzędu ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# znad morzatutejsza 2012-10-31 11:31
pytanie: co się przywozi znad morza - kto odpowie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #202 zaginiony pan Żynda — Poszukiwacz prawdyMikołaj 2012-10-31 13:26
Nie wiem dlaczego admin usunął mój post, ale powtórzę, że mam nadzieje iż Burmistrz nie dopuści do tego aby tego typu(niekompetentni) ludzie zasiadali na kierowniczych stanowiskach w UM lub w miejskich spółkach. Skoro jest na tyle operatywny, lubiany, ceniony (nota bene 483 głosy poparcia) to dlaczego nie powtórzy sukcesu z warzywniakami. Dlatego oddaliśmy swój głos na CZ.N., aby nie dochodziło do tego typu rzeczy jak za poprzedniego Burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #205 re #202 zaginiony pan Żynda — Poszukiwacz prawdy — Mikołaj@ 2012-10-31 13:35
Nie bądż taki - 483 głosy poparcia to wystarczająca ilość dla objęcia stanowiska - odczyt wodomierzy- chyba że nie o takie chodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# bez tytułuMickiewicz 2012-10-31 13:36
Ostródzianie wstydćie się.Przez wasze lenistwo,daliście się pokonać tej referendalnej chołocie.Człowiek który tak upiększł Ostródę został zlinczowany przez chołotę której słoma z butów wystaje. Człowiek jest wielki jeżeli zostawi jakiś ślad po sobie A chołota co może zostawić - tylko smród.Chołota nie tworzy rzeczy wielkich i pięknych,chołota z definicji tylko niszczy Zal mi Pana Panie Dąbrowski chołota jeszcze nie dorosła do Panskiego poziomu A hohłom kłania się Mickiewicz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #207 bez tytułu — Mickiewicz@ 2012-10-31 13:47
Mickiewicz , a jak Ci na imię. Litwin Ty czy Polak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do Mickiewiczagizmo 2012-10-31 14:36
Te Mickiewicz czy ty nie jesteś synkiem byłego burmistrza?
Hołotę możesz pocałować w tyłek.
Hołota jak ją zwiesz zaczęła myśleć i niech sam wizjoner spłaca swoje długi którymi upiększał Ostródę.
Żeby być wielkim to trzeba się zapożyczać?
Każdy z nas pozostawia rano stolec, czy w ten sposób staje się wielkim?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródykam 2012-10-31 15:40
www.youtube.com/.../

Powrócił do kraju, a co z podatkiem? :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do Mickiewiczaunkas 2012-10-31 16:50
Psy szczekają karawana jedzie dalej.(przysłowie arabskie)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# co to ma być???/Olek 2012-10-31 17:37
www.youtube.com/.../

Czesław mówi: Przywróciliśmy samorząd mieszkańcom Ostródy hahahahaha chyba swoim kolesiom, pierwszy stołek dostał Kierozalski z PiS, kto następny, nie po to robiliśmy rewolucję, żeby pisowcy dostawali teraz stołki!!! Do diabła z Wami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydo Olka 2012-10-31 18:41
Nie po to mieszkańcy chcieli zmienić burmistrza,żeby kolesiom z PO zyło się lepiej :-*
Do diabła z Wami PO - WCE :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# w tak zwanym międzyczasie.....mir 2012-10-31 19:30
Ostródzki zespół Pink Roses walczy w konkursie SKODA Auto Muzyka. Nagroda niebagatelna - koncert w radiowej Trójce.
utwór Przebijśnieg ma szanse znaleźć się w finałowej 100!!
Zapraszamy do głosowania.
wieszcodobre.pl/.../ ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do Davidsąsiad 2012-10-31 20:05
Darek S., ale żenadę odstawiasz. Piszesz chłopie o sobie w czyimś imieniu. Przecież nikt na ul. Piastowskiej tak o Tobie nie myśli. Zapytaj mieszkańców. :) ŻENADA Darku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Gratulacje dla P.Czesława!!Petara 2012-10-31 21:00
Wielkie Brawa i Gartulacje dla Nowego Burmistrza !!! wrescie nie z PRON (czytaj SB)Tu w Anglii, są chwiel, które cieszą z Ostródy !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# nieobecnysąsiad 2 2012-10-31 21:09
Koleżko "sąsiad" mylisz się sromotnie. Pisz w swoim imieniu. Ja też jestem jego sąsiadem i dla mnie koleś jest ok. Doświadcza codziennej prozy życia jak większość z nas. Dzieci, praca .... nikt nie ma lekko. W niczym nie jest gorszy ani od ciebie ani ode mnie. Ale bardziej wolał bym mieć za sąsiada sekretarza UM, niż takiego malkontenta jak ty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Z dedykacją dla OlgierdaAga 2012-11-01 08:15
Z dedykacją dla Olgierda
www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re#219gizmo 2012-11-01 09:28
Nie bronię Petary, ale twój poziom jest zerowy. Nie każesz innym wtrącać się do lokalnej polityki a sam przedstawiasz "FOLWARK ZWIERZĘCY". Robisz z siebie błazna krytykując kogoś za jego pracę, ciekawe co ty robisz w życiu zawodowym.
Wielu ostródzian w poszukiwaniu pracy siedzi za granicami kraju i tęskni za Ostródą - lecz nie tą TURYSTYCZNĄ.
Ups s..., a może nadal jesteś na garnuszku mamusi - jesteś jak to mówią mamusinym synkiem ! :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# synek lubajniaka?a moze on sam?jacek petara 2012-11-01 11:21
Gratuluje P.Czesiowi i wspolczuje ponizszemu (...)owi P.S. Redaktor strony chyba zapomina o dobrym poziomie wypowiedzi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# #222No 2012-11-01 11:32
Pax , Jacuś spoko. Najważniejsze , że wszystko jest na dobrej drodze. Psy szczekają - karawana jedzie dalej.Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PetaraCo za miasto co za 2012-11-01 11:45
Chłopinko zmywaj dalej i nie udzielaj się.Nieobecni głosu nie mają :-)
Gizmo może nie tęsknią za Turystyczną Ostródą ale na pewno nie tęsknią za czarną Ostródą:-)
Widać czarny scenariusz zaczyna się sprawdzać.Za jeden układ wchodzi drugi.Zmiany jakie nastąpią będą zmianami tylko kosmetycznymi.Żądne koryta gęby zastąpią drugie.Miasto wyda tylko dużą kasę na odprawy.Mam nadzieję ze się mylę........
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# *zmiana władzyRoman 2012-11-01 12:08
Dlaczego Pan Januszkiewicz tak szybko zapomniał o co walczył i chodzi po osiedlu i prosi się tytułować burmistrzem? O co tu chodzi znów o stołki? o tempora o mores ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Stołki dla PiSMoniuszko 2012-11-01 13:13
Burmistrz Bojarski z PO dawał sobie radę bez zastępcy, Wójt Gminy Ostróda z PSL też dawał sobie radę bez zastępcy. Ale PIS rozdaje swoim kolesiom stołki, stołeczki. Super!!! Pokazujecie swoją twarz, więc tu nie chodziło o szkołę tylko o koryto!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydo Moniuszki 2012-11-01 13:30
Wasz Olgierd Dabrowski miał dwóch zastępców,jeszcze Zyndę mu dorzuciliście za grubą kasę :cry:
POWCE zamilknijcie już lepiej na zawsze,
Ostróda jest bankrutem przez was!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# No-Dziekujejacek petara 2012-11-01 13:54
Pozdrawiam i Dziekuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyOlgerd 2012-11-01 14:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Praca bez konkursu?-znowu!>nikt 2012-11-01 15:32
Ktory miał dostać z kandydatów na burmistrza pracę głównego specjalisty w spółce miejskiej? Więcej na wp.me/p2hr4H-yJ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zawsze tak samoArek 2012-11-01 15:50
Czytam te wszystkie wypociny zarówno w komentarzach jak i na portalu na temat władzy ostródzkiej i coś mi to przypomina.
A mianowicie skowyt głodnych świń.
Gospodarz nie ma kasy a świnie pchają się do koryta i kto silniejszy.
Całe te wasze zwalanie winy czy to na PO czy PiS to tylko przykrywka, nie liczy się partia tylko człowiek i to co ma pod swym deklem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# hahaArek 2012-11-01 17:02
a od kiedy to świnie... skowyczą? :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tak samoArek 2012-11-01 17:40
A skąd mnie to wiedzieć?
Ja świń nie hoduje, w każdym bądź razie wiadomo o co chodzi.
Tak samo jest i z ludźmi - byle bliżej koryta, za wszelką cenę.
Świnia jak głodna to i gryzie, a i świnię można zawsze uczciwemu podłożyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re#230 Praca bez konkursu?-znowu!> — nikt@ 2012-11-01 17:54
PO co konkurs , przecież wiadomo :zzz
specjalista O.D. wszystkiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyoko 2012-11-01 18:38
do Moniuszko wiesz jestes moim zdaniem plytki i tepy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ...Z kanałów i wodociąg 2012-11-01 19:35
Nie chodzi o O.D., jego kocha marszałek i pracę ma mu dać! ale ciepło, ciepło...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Areczkuhaha 2012-11-01 20:05
może uważaj z porównaniami, bo świnie są uważane za bardzo inteligentne stworzenia :-) a skowyczą psy (a czasem i ludzie, jak tutaj widać) 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Stołki dla PiSPiotr 2012-11-01 20:14
cała ławka radnych PiS zasiądzie w Urzędzie Miasta, to jest skandal. PiS niczym nie różni się do innych. Jeden z kandydatów na burmistrza już afiszuje się tym, że za poparcie dostanie pracę w UM. Panie Czesławie to jest Pana porażka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ale masz deprecheW.L.P. 2012-11-01 20:30
a cała lawka lubajaników z "po szkodzie" powina zasiasc na lawie oskarzonych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kolesie z PiSNG 2012-11-01 20:31
czy to prawda że kolejni partyjni kolesie z PiS mają dostać ciepłe posadki??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PiS dogadał się z POemeron 2012-11-01 20:34
Macie swój PiS!!!! to widać że oni się już POukładali!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# oczywiscieW.L.P. 2012-11-01 20:35
na vice mają powołac proboszcza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyArek 2012-11-01 20:53
Nikogo tu nie zamierzam obrażać sugeruję tylko to, że żrecie się nawzajem. Był wizjoner było źle, jest Czesław jest źle. Czy wy wiecie czego tak naprawdę chcecie?
Zwalanie winy na partie nic nie da. Wybrany by został organista wtedy byście narzekali , że brak mu wykształcenia.
Weźmy się w końcu do pracy zamiast biadolić, nie patrzmy że ktoś... ważny jestem JA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródybeeeeee 2012-11-01 21:09
Chyba Rafałek ma wolne już ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re#236 ... — Z kanałów i wodociąg@ 2012-11-01 21:13
nie ciepło a trafione, specjalista :oops: od :oops: od wszystkiego, teraz kanałami chciałby ?...jak w powstaniu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re#245 re#236 ...@ 2012-11-01 21:16
pomyłka, specjalista to ten :zzz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# No i gitaraNo 2012-11-01 21:55
:P Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re #247 No i gitara — No@ 2012-11-01 22:34
to co pieczarki w kanałach będą ,przechowalnie warzyw czy ,,resocjalizacja" naturalnej zawartości tychże :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Drugi zastępca?Wojtek Organista 2012-11-01 23:28
Pan Wojtek otrzymał podobno od Czesia propozycję objęcia funkcji doradcy w urzędzie miasta.Chciał być drugim zastępcą ale jak wiecie sam wcześniej protestował przeciwko dwóm zastępcą burmistrza.Wymyślono więc etat doradcy za bardzo wysoką pensję.Pan Wojtuś ma zająć gabinet drugiego zastępcy Dąbrowskiego.Zastanawiam się jakim fachowcem jest pan Wojtek,że Czesław ma korzystać z jego porad?
Podobno rozważano również objęcie funkcji prezesa MABK przez pana Wojtka.
Sytuacja jest bardzo poważna.W radzie miasta jest dwóch radnych PiS.Jeden został wybrany na burmistrza drugi ma być jego zastępcą.Jeżeli rzeczywiście jest tak,że zamierzają obsadzić stanowiska w mieście swoimi ludzmi to w jaki sposób chcą mieć większość w radzie?Miała być Ostróda równych szans a będzie Ostróda tylko dla swoich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dumny z fontannyWojtek Organista 2012-11-01 23:52
Kandydat na doradcę burmistrza jeszcze kilka miesięcy temu był krytykiem prawie wszystkiego co się robiło w Ostródzie.Szczególnie inwestycje Dąbrowskiego były ponoć nietrafione.Ale posłuchajcie tego:http://www.youtube.c om/watch?v=PV-kl0yOx0E
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# re 249. 250@ 2012-11-02 00:21
śpij kochany śpij , nie przeżywaj , będziesz śnił koszmary. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyŻal 2012-11-02 07:57
Chryzantemy coś nie szły... 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Krzycho od poniedziałku...z PewuiKa 2012-11-02 08:38
Krzychoooo w wodociągach na stanowisku głownego specjalisty do spraw ochrony środowiska, czy to prawda panie Czesławie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: do 253OOOOO 2012-11-02 08:58
No jeżeli to prawda , to byłby skandal!!!!
Co ten pan może wiedzieć o ochronie środowiska, no tyle , że butelki po napojach trzeba segregować... nic poza tym...W PUP po ochronie środowiska bezrobotnych do wyboru do koloru .Trzeba to śledzić i nie dopuścić do tego ... no aby to nie była ,,powtórka z rozrywki".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ochrona srodowiskaKandydat do pracy 2012-11-02 09:07
A gdzie był ogłoszony nabór??? Śledzę i nic nie wiedziałem, złożyłbym dokumenty....
i od roku poszukiwania pracy znowu przeszło mi coś koło nosa!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyRychu 2012-11-02 09:15
Jeżeli to prawda z Krzysiem i Wojtusiem to myslę że na wiosnę czeka nas powtórka z rozrywki tylko tym razem w referendum odwołany zostanie Czesio
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Praca dla WojtkaWyborca 2012-11-02 09:51
Zawsze tak jest , że robiący kampanię wyborczą to ścisłe grono zaufanych osób i nie ma co się dziwić... dotychczasowi urzędnicy muszą ustąpić miejsca.... dla Pana Wojtka to jest stołek w MOPS , to stanowisko co obecnie zajmuje nijaka , dawna pani sprzątaczka !!! Wojtek działał i coś mu się należy!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dzisiejsze wiadomosci z GOlekko zawiedzeni 2012-11-02 10:00
No jeżeli Pan Czesio nie zapowiada ,,wielkiej rewolucji" na stanowiskach to jesteśmy lekko zawiedzeni. Oczekiwaliśmy przewietrzenia konkretnego , więc po co to wszystko było??? Apelujemy jednak o inne decyzje personalne ... będziemy śledzić i oceniać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Łoj BożeKolczyk 2012-11-02 10:31
To teraz będzie! Don Gregorio z-cą Burmistrza. Loj Boże strzeż się Ostródo!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródydo Kolczyk 2012-11-02 11:01
Strzezcie się PO-wce strzezcie! KONIEC KOMBINACJI!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ostródzka klika?Koleszka 2012-11-02 11:31
Można obejrzeć www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# redaktorekfaktuś 2012-11-02 11:39
hahaha wystawi was do wiatru - zobaczycie, latałeś z aparatem, śledziłeś, nosiłeś jemu zdjęcia, filmiki robiłeś a On teraz kopnie Ciebie w dupę, bo taka jest polityka Piśiu.
A jeszcze poyspią się pozwy sądowe, przecież Ty z sądu nie będziesz wychodził.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# macie swój PiSochrona środowiska 2012-11-02 12:02
Jak wyciąga się kasę od podatnika?:

Grzegorz Kierozalski, były dyrektor gabinetu wojewody warmińsko-mazurskiego, chorował od 30 października 2001 r. do 17 maja 2002 r. Nowy wojewoda powiadomił ZUS, że podejrzewa symulowanie choroby. Po przeprowadzeniu kontroli obu urzędników udało się zwolnić.

wprost.pl/.../...

CDN.... hahahaa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKoleszka 2012-11-02 12:17
A może tak pana Olgerda sprawdzić co miła po odwołaniu z tymi paluszkami????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Trepia czaszaka aktywna.... 2012-11-02 12:39
Widać jak powiatowy rozwodnik straszy sądami. Ile to już donosow wyslałeś. Na burmistrza się szykujesz? Sprawdzimy dziadka z Katynia, bo nie jednemu psu burek na imię. Koledzy z kamienicy z dziecinstwa wiele mowią...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# A ile to nasz szpital ma długudociekliwy 2012-11-02 12:44
Może niech pan panie rzeczniku odpowie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zobaczcieIgor 2012-11-02 13:38
Lokalny działacz PiS:

wprost.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Wojtuś doradca BurmistrzaDon Chichot 2012-11-02 18:42
Co się śmiejecie to będzie kompetentny doradca. Doradzi jak zbierać na tace podatki, ile kościołów podłączyć do rur z pomocą Don Gregorio vel Kędzierzawy i na organach w USC zagra. W sumie z deszczu pod rynnę ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródy........ 2012-11-02 18:48
Czy sunusie pana Dąbrowskiego atakuja znów forum?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyKrzyś 2012-11-03 13:08
ja napiszę tak, niedobrze się robi jak to się czyta. Te partyjniactwo, kolesiostwo itp. Tak w samorządach jak i na Wiejskiej jest to samo. Stołki, fuchy, diety...
ach, a ludzie klepią coraz większą biedę. Napiszę mocno: w d..e mam to wszystko bo za chlebem muszę wyjechać. To jest mój kraj?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do #71 Dżonnanana 2012-11-05 12:49
Piękny sen, piękna bajka. Miodzio :))) Ciekawe kto jest tą Babcią??? Taka biedna i wystraszona. Ciekawe czy na zawsze zostanie pod tym pięknym, nowym łóżkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza OstródyMarek 2012-11-05 14:27
Chcieliscie zmian- macie zmiany. Macie teraz Czesia i już się zaczynają układy, układziki, 'Pan Żynda już ma fuchę w PWiK, komu jeszcze załatwi robotę? PO górą :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalne wyniki II tury wyborów burmistrza Ostródyjanie 2012-11-06 14:32
Pan Najmowicz i reszta jego kliki zarzucała panu Dąbrowskiemu że powołał II zastępcę burmistrza ,a co ma zamiar sam zrobić. Chodzą słuchy że za poparcie na burmistrza my jako społeczeństwo zapłacimy. Podobno pan Januszewski ma zostać doradcą burmistrza za 8 tys. zł . Ciekawe jakie stanowisko dostanie pani Mirka po nieudanej próbie aby się wkręcić na stołek w gminie pewnie pan Najmowicz zrobi ją sekretarzem. W ten sposób spłaci i zapłaci za poparcie na burmistrza. Czy Ostróda na tym zyska to już nie takie pewne. Ale jest i dobra Wiadomość dla głosujących na nowego burmistrza. Podobno pan prezes nikei , który brał czynny udział wpisach przed wyborami i negatywnie wyrażał się o byłym burmistrzu , obiecał nowemu ze wybuduje fabrykę mebli i zatrudni 1500 pracowników , tylko z naszego miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi