fbpx

Samorządy po targach

Od lewej: Jerzy Wiktorowicz- Przewodniczący Rady Miejskiej, Jan Wasilewski- Burmistrz Ostródy, Bartosz Teliczan- Rycerz Bractwa Rycerzy Gwiazdy Zarannej Ostródzkiego Zamku i Jan Antochowski- Starosta Ostródzki.
Od lewej: Jerzy Wiktorowicz- Przewodniczący Rady Miejskiej, Jan Wasilewski- Burmistrz Ostródy, Bartosz Teliczan- Rycerz Bractwa Rycerzy Gwiazdy Zarannej Ostródzkiego Zamku i Jan Antochowski- Starosta Ostródzki.
W dniach 3-7 marca, połączone siły miasta i powiatu ostródzkiego oraz miasta i powiatu iławskiego uczestniczyły w targach turystycznych ITB w Berlinie. Samorządy prezentowały się na wspólnym stoisku pod nazwą "Mazury Zachodnie - Pojezierze Ostródzko-Iławskie".
Berlińskie targi odwiedzili starostowie i burmistrzowie poszczególnych samorządów. Z programem artystycznym wystąpiło także Bractwo Rycerzy Gwiazdy Zarannej ostródzkiego zamku oraz orkiestra miejska z Iławy. Odbyła się też degustacja potraw, zaserwowana przez dworek mazurski oraz hotel Anders.
Na stoisku zaprezentowano także specjalnie przygotowane foldery prezentujące walory pojezierza ostródzko-iławskiego oraz prezentacje poszczególnych firm związanych z turystyką z terenu miast powiatu ostródzkiego i iławskiego. Na ekranie telebimu zaprezentowana została również prezentacja multimedialna walorów turystycznych obu samorządów.
Targi ITB w Berlinie, to największa na świecie impreza targowa z dziedziny turystyki. W kilku halach prezentują się wystawcy z całego świata.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19