fbpx

I Ty możesz zostać Św. Mikołajem

Zbliża się dzień, który dla wielu z nas szczególnie dla najmłodszych kojarzy się z prezentami od Św. Mikołaja. Mikołajem może być każdy, kto odpowie na apel Centrum Kultury i Sportu w Ostródzie.
CKiS w Ostródzie zaprasza i zachęca wszystkich do składania na Zamku słodyczy, maskotek, które posłużą za dary tym wszystkim dzieciom, które pojawią się na Zamku w dniu 6 grudnia 2001 r.
Nazwiska darczyńców zostaną odczytane podczas imprezy.
Wierzymy, że spontanicznie odpowiecie Państwo na nasz apel, że "czekoladka" czy "maskotka" nikogo nie zuboży a dostarczy radości tym dzieciom, których być może Mikołaj nie odwiedzi w domu.
Z nadzieją na spontaniczny odzew z góry dziękujemy.
Centrum Kultury i Sportu w Ostródzie
ul. Mickiewicza 22
te. 646 32 31
Agencja Kultury

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19