fbpx

Uwaga "Sanitariusz"!

Otrzymaliśmy sygnał od Czytelnika, że przechodząc około godziny 23:00, 12 listopada koło bloku numer 55 przy ulicy Czarnieckiego w Ostródzie, od strony klatki schodowej (II) został zaatakowany przez ubranego w bluzę dresową z kapturem naciągniętym na głowę młodzieńca...
Człowiek ten miał około 17 - 20 lat, wzrostu ok. 170 cm. Młody bandzior zaszedł mu drogę i mówiąc: "Pierwsza pomoc" powalił go na ziemię, wprost w kałużę błota. Czytelnik, będąc człowiekiem spokojnym, wstał i oddalił się z miejsca zdarzenia. Młodociany bandyta szedł za nim jeszcze jakiś czas, zapewne szukając dogodnego miejsca do kolejnego ataku.
Miejsce to polecamy uwadze policji, a mieszkańcom odradzamy skracanie sobie drogi i chodzenie ulicami oświetlonymi, na których spotkać można więcej ludzi.
Prosimy o telefony i maile od Czytelników o miejscach szczególnie niebezpiecznych. Informacje te będziemy publikować ku przestrodze mieszkańców Ostródy i powiatu.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19