fbpx

Autobusy wracają na teren Gminy Ostróda.

  • Redakcja
  • Kategoria: Wiadomości

Czytaj więcej...Po miesiącu utrudnień dla mieszkańców miasta i gminy sytuacja wraca do stanu pierwotnego. Autobusy komunikacji miejskiej znowu będą kursować po terenie Gminy Ostróda.

OPEN STAGE OSTROCK

  • G@RT
  • Kategoria: Wiadomości

Czytaj więcej...Tradycyjnie Ostrock Underground to poza koncertami gości konkurs kapel. I tego w tym roku nie może zabraknąć. Otwieramy OPEN STAGE OSTROCK! Jesteśmy ciekawi nowych brzmień, ciekawych aranży ... zgłoś się! Startujemy o godzinie 18:00 każdemu zespołów oddajemy do dyspozycji scenę na 45min.

OKPR Warmia Energa Olsztyn - KS Meble Wójcik Elbląg

  • Redakcja
  • Kategoria: Wiadomości

Czytaj więcej...Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 9 października 2019 r o godz: 18:30 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie zostanie rozegrany finał wojewódzki Pucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn.  W ostródzkiej hali zmierzą się zespoły z zaplecza Superligi: OKPR Warmia Energa Olsztyn oraz KS Meble Wójcik Elbląg.

Urząd milczy w sprawie hali sportowej

  • Redakcja
  • Kategoria: Wiadomości

Czytaj więcej...Niestety ponownie nie możemy doczekać się odpowiedzi na pytania skierowane do Urzędu Miejskiego w Ostródzie. Pytania, które wysłaliśmy 4 i 11 września dotyczyły m.in. remontu hali sportowej przy ul. Piłsudskiego. Remont przedłuża się, a pierwotny termin zakończenia prac minął 11 września. Pytaliśmy o umowy i aneksy oraz termin oddania do użytku. Wygląd to niepoważnie, kiedy burmistrz i jego pracownicy zapraszają media do zadawania pytań, po czym nie udzielają na nie odpowiedzi.

Ostre Dzianie#3

  • Centrum Kultury
  • Kategoria: Wiadomości

Czytaj więcej...W sobotę 21 września w ostródzkim amfiteatrze wystąpią: Piotr Bukartyk z zespołem, Iza@Latynoscy Brothers oraz zespół Ostre Dzianie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Czytaj więcej...W maju br. Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało kolejne środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem jest to kwota 47.000 zł na projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#3”.
Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#3” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (m.in. gitara, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami (m.in. Piotr Bukartyk). Uczestnicy projektu nagrają wspólnie piosenkę, nakręcą do niej teledysk i zaprezentują wszystko to na scenie amfiteatru właśnie 21 września.
Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.
Czytaj więcej...W czasie koncertu będziemy prowadzić zbiórkę środków pieniężnych na leczenie Majki. Majka to młoda kobieta z Ostródy chora na glejaka mózgu.- pomóżmy wszyscy razem Majce wrócić do zdrowia. W czasie koncertu będą sprzedawane cegiełki w cenie 5 zł na jej leczenie. Mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie na koncert wrzuci przysłowiową "piątkę" do puszki lub wylicytuje jakiś przedmiot.

OSTRE DZIANIE#2
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury