fbpx

„Together znaczy razem” – rusza trasa promocyjna

Bednarek podczas Ostróda Reggae Festival. foto: Jacek Piech
Bednarek podczas Ostróda Reggae Festival. foto: Jacek Piech
Już dziś koncertem Damiana SyjonFama i November Project w warszawskim Skwerze rozpoczyna się wspólne przedsięwzięcie promocyjne czołowych polskich festiwali reggae – płockiego Reggaeland (10-11 lipca) i Ostróda Reggae Festival (6-9 sierpnia). Skorzystają na tym fani mający w planach wizytę na obu imprezach.

„Cieszymy się, że przy okazji jubileuszowych edycji reggae’owych festiwali w Płocku i Ostródzie udało nam się połączyć siły. Dzięki temu fani reggae będą mogli kupić na tej trasie specjalny karnet kolekcjonerski na oba wydarzenia w bardzo promocyjnej cenie” – mówi Artur Wiśniewski, Dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Mirosław „Maken” Dzięciołowski z Positive Music Promotion, firmy organizującej Ostróda Reggae Festival, dodaje: „Bednarek i Damian SyjonFam to ważni artyści, których popularność w środowisku nie tylko reggae jest niekwestionowana. Poza tym są punktem łączącym nasze imprezy, bo obaj wystąpią w tym roku zarówno na Reggaelandzie, jak i w Ostródzie”.

Droga Kamila Bednarka na poważnie rozpoczęła się w 2010 roku dzięki sukcesowi w telewizyjnym „Mam Talent” i do dziś to pasmo sukcesów na niespotykaną wcześniej skalę. Damian SyjonFam zwrócił na siebie uwagę już jako wokalista nieistniejących Comeyah, ale dopiero jego ubiegłoroczny solowy album „Wracam do Domu” stał się wielkim wydarzeniem na polskiej scenie. Płyta została przez wielu okrzyknięta najciekawszym polskim wydawnictwem reggae ubiegłego roku i spowodowała falę zainteresowania tym oryginalnym wokalistą, kompozytorem i tekściarzem.

Ostróda Reggae Festival organizowany jest od okrągłych 15 lat w Ostródzie. Corocznie jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu fanów reggae, z wieloma koncertami zapisanymi złotymi głoskami w historii polskiej sceny. Od trzech lat impreza odbywa się na terenie byłych Czerwonych Koszar, do niektórych działań wykorzystując również ostródzki amfiteatr. W tym roku wystąpią tam m.in. Protoje z Jamajki czy Richie Campbell z Portugalii.

W 2006 roku w płockim POKiS narodził się pomysł stworzenia festiwalu muzyki reggae, który na przestrzeni lat uplasował się w ścisłej czołówce polskich festiwali muzyki korzeni. Od samego początku impreza odbywa się na płockiej plaży i w swojej historii ma dziesiątki wspaniałych koncertów. Wśród atrakcji tegorocznej 10 edycji m.in. Popcaan i Jah Cure z Jamajki czy Włosi z Mellow Mood.

Karnety kolekcjonerskie na obie imprezy dostępne będą wyłącznie na koncertach trasy „Together znaczy razem”. Cena 160 PLN daje fanom wybierającym się na Reggaeland i ORF możliwość zaoszczędzenia 40 PLN.

Koncerty w ramach „Together znaczy razem” promo tour:

BEDNAREK
12.04 Wrocław, Alibi, ul. Grunwaldzka 67
24.04 Włocławek, Browar B, ul. Bechiego 4

DAMIAN SYJONFAM
10.04 Warszawa, Skwer, Krakowskie Przedmieście 60a, Warszawa
17.04 Gdańsk, Klub Metro, ul. Miszewskiego 12/13
18.04 Ostróda, Amfiteatr sala kameralna, ul. Mickiewicza
25.04 Zabrze, „Markownia Reggae Spring”, Markownia przy Kopalni Sztuki, ul. Hagera 43

Reggaeland, Płock, plaża na Wisłą
10-11 lipca 2015
www.reggaeland.eu

Ostróda Reggae Festival, Ostróda, Czerwone Koszary i amfiteatr
6-9 sierpnia 2015
www.ostrodareggae.com
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19