fbpx

ORF2013: To był ten czas, to było wasze miejsce

DubtonicKru
DubtonicKru
Trzeci i zarazem ostatni dzień Ostróda Reggae Festiwal 2013 to już historia. Kolorowa, różnorodna muzycznie z mnóstwem pozytywnych obrazów i wspomnień utrwalonych w pamięci. Nowe miejsce, nowe możliwości i wyzwania.


"Mamy na pewno najlepsze miejsce w Polsce i tego się nie boję powiedzieć. (…) spacyfikowaliśmy koszary" - padło podczas konferencji prasowej z strony dyrektora festiwalu. Podczas spotkania z przedstawicielami mediów organizatorzy mówili o kończącym się festiwalu, ale również o jego przyszłości. Ostróda Reggae Contest - być może tak będzie wyglądała nowa nazwa festiwalu w formule konkursu. O szczegółach jeszcze zbyt wcześnie mówić. Dyrektor festiwalu Piotr Kolaj zapowiedział jednak więcej informacji pod koniec roku.

W niedzielę na głównej scenie m.in. pojawili się Blue King Brown, DubtonicKru, Groundation, Don Carlos.
Festiwal już za nami. Nie żałuje ten, kto był. Powinien żałować ten, kogo nie było.
Wkrótce na naszym profilu na Facebooku pojawi się spora liczba zdjęć z koncertów oraz samych uczestników festiwalu. Zaglądajcie. Może nasze aparaty uwieczniły właśnie ciebie.

Komentarze  
# RE: To był ten czas, to było wasze miejsce@ 2013-08-15 20:04
:-) :lol: :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19