fbpx
Logo

ORF2008: Witamy w Raggae Town

Ostróda Reggae Town
Ostróda Reggae Town
Już od wczesnych godzin porannych do Ostródy przybywają tłumy fanów jamajskich rytmów. Przed koszarami, na stacji, czy na molo można było dziś spotkać osoby w dredach i zielono, żółto, czerwonych ubraniach. To znak, że rozpoczyna się Ostróda Reggae Festiwal 2008.
sroda_witamy_img_1882.jpgO godz. 16 bramy zostały otwarte i na polu namiotowym jak grzyby po deszczy zaczęły „rosnąć” konstrukcje namiotów.sroda_witamy_gabrysia_wojtek_img_1891.jpg Gabrysia (Kraśnik) i Wojtek (Poniatowa) byli jednymi z pierwszych na polu namiotowym. Jak zgodnie mówią chcieli poczuć wspaniały klimat festiwalu i posłuchać gwiazd muzyki reggae. Gabrysia po raz pierwszy a Wojtek już drugi raz jest na festiwalu. Zapewniają, że wrócą tu za rok. Podobnie Agnieszka i Wiktor z Zamościa przyjechali, aby dobrze się bawić. Przyjechali ze znajomymi. Podczas krótkiej rozmowy mówią, że bardzo im się podoba organizacja, widać duży postęp i poprawę. Rozstajemy się życząc sobie dobrej zabawy.
sroda_witamy_agnieszka_wiktor_img_1892.jpgPrzed godz. 17 na placu dobiega końca budowa wielkiej sceny. Natomiast w Green Stage trwa ustawianie sprzętu nagłaśniającego, wizyjnego oraz odbywają się próby. Dobiegają też końca prace przy budowie kuchni oraz rozstawiane są różnego rodzaju kramy. Do rozpoczęcia festiwalu pozostało kilkanaście godzin.
sroda_witamy_img_1926.jpgZ prognoz wynika, że pogoda będzie w kratkę. W piątek będzie mocno padać, również w niedziele można się spodziewać deszczu. Co roku podczas festiwalu pada deszcz, ale nikomu to specjalnie nie przeszkadza. Liczy się tylko świetna zabawa i muzyka reggae.
Jak co roku w naszym portalu znajdziecie relacje z każdego dnia oraz mnóstwo zdjęć z festiwalu. Zapraszamy codziennie.

 sroda_witamy_img_1880.jpg  sroda_witamy_img_1884.jpg  sroda_witamy_img_1888.jpg
 sroda_witamy_img_1922.jpg  sroda_witamy_img_1937.jpg  sroda_witamy_img_1942.jpg
 sroda_witamy_img_1949.jpg  sroda_witamy_img_1951.jpg  sroda_witamy_s1.jpg
sroda_witamy_s2.jpg sroda_witamy_s3.jpg {mosimage}
OstrodaOnline.pl 2001 - 2021