fbpx

Gwiazdy zagrały na nowym stadionie

Spis treści

mecz_gwiazd_129_IMG_5786.jpgPiątkowy mecz zakończył się zwycięstwem polskiej drużyny aktorów, gwiazd i przedstawicieli władz, która strzeliła 4 gole. Zawodnicy z Ukrainy zdobyli 3 gole. Druga duża impreza na nowym stadionie z pewnością należała do udanych. Był to pierwszy mecz rozegrany przy sztucznym oświetleniu. Impreza zakończyła się pokazem sztucznych ogni.


Gwiazdy przyciągają co było widać podczas sesji autografowej. Kolejki po wspólne zdjęcie, czy autograf z gwiazdami znanymi z telewizji to nie lada gratka dla wielu osób. Przed meczem odbyły się dwa koncerty. Jako pierwsza zagrała grupa Horpyna. Po niej na scenie pojawiła się formacja Papa D. W przerwach między występami zespołów oraz w przerwie podczas meczu odbywały się konkursy dla publiczności. Mecz okazał się zaciętą rywalizacją. Bramki padały od pierwszych minut spotkania. Były faule, pojawiła się też żółta kartka. Dobry mecz towarzyski, na dobrym obiekcie z dobrą oprawą.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19