fbpx

Zlot motocyklistów

zlot motocylkistów
zlot motocylkistów
Jak co roku w jeden z majowych weekendów w naszym mieście odbywa się zlot motocyklowy inaugurujący rozpoczęcie nowego sezonu motocyklowego. Co prawda pogoda już od dawna sprzyja wycieczkom motocyklowym, ale symboliczne rozpoczęcie sezonu odbyło się w dniach 9-11 maja w Ośrodku Wypoczynkowym War - Tur w Piławkach.  Tylu motocykli w jednym miejscu nie spotyka się codziennie. Pogoda dopisała, więc na zlocie nie zabrakło miłośników dwóch kółek. Na zlot przyjechało ponad 500 osób z całej Polski.

Również w Ostródzie było dziś wielu miłośników dwóch kółek. Szczególnie upodobali sobie molo, przy którym parkowali swoje wspaniałe maszyny. Wielu mieszkańców i turystów uważnie przyglądało się zaparkowanym motocyklom, gdyż wiele z nich to naprawdę ciekawe i egzemplarze.Zlot motocyklistów Zlot motocyklistów Zlot motocyklistów
Zlot motocyklistów Zlot motocyklistów Zlot motocyklistów
Zlot motocyklistów Zlot motocyklistów Zlot motocyklistów
Foto: Dawid Szczygielski
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19