fbpx

Powódź w Ostródzie

20070724_powodz8.jpg Wtorek, 24 lipca 2007r. roku godz. 14.30. Z nieba leje rzęsisty deszcz, który w niedługim czasie przeradza się w ulewę. Nad Ostródą przechodzi gwałtowna burza. Jezdnia przy rógu ulicy 11-stego Listopada i Seweryna Pieniężnego w Ostródzie powoli zapełnia się deszczowa wodą.
W niedługim czasie potoki wody zamieniają ten fragment ulicy w jezioro. Z początku samochody z ledwością przejeżdżają przez bajoro. Woda wdziera się do okolicznych sklepów. Kilka pojazdów na dobre tonie w brudnej wodzie. Potrzebna jest interwencja pogotowia PWiK, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Pogotowia Energetycznego. Taka sytuacja powtarza się po każdej większej ulewie. Dziwne, że władze miasta nie robią nic w tym zakresie...

Powódź w Ostródzie Powódź w Ostródzie Powódź w Ostródzie
Powódź w Ostródzie Powódź w Ostródzie Powódź w Ostródzie
Powódź w Ostródzie Powódź w Ostródzie  

Foto: pja

Komentarze  
# 11-ego Listopada11-ego Listopada 2009-06-03 13:12
To wina Rady i Burmistrza.Ciągle się tylko mówi,"będzie zrobione".ROBIĆ LENIE ROBIĆ.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Popatrz na to takkovson 2009-06-03 16:53
To nie jest nic nadzwyczajnego popadał deszcz, winę ponoszą władze miasta za fatalny stan instalacji burzowej, ktoś może powiedzieć że miasto jest ok i wszystko zostało zrobione a na dbanie o odpływy nie ma pieniędzy, to się nasuwa jedna odpowiedź w takim razie po co są zakładane miasta, po co nam urzędnicy, po co płacimy podatki na każdym kroku, każdy będzie zarządzał sobą swoim czasem swoimi pieniędzmi, myślę że ludzie posiadający choć trochę oleju w głowie przeżyją, bez pomocy tak bezsensownej i bezużytecznej instytucji jak miasto państwo, czy urzędy dojące ciężkie pieniądze. Ciekawe jakie wnioski wyciągną władze miasta, w telewizji lokalnej pochwalą się, że 40 strażaków wypompowywało wodę z piwnic i burmistrz przeznaczył 10 tyś na osuszanie i doraźną pomoc śmiechu warte, a nie prościej by było ubezpieczyć się ?? i w dużym poważaniu mieć urzędasów, ale podejście większości nieudaczników jest jedno niech mi państwo da ;] Woda zbierała się zawsze na tych ulicach odkąd pamiętam, po prostu pogoda zaskoczyła władze miasta, tak zorganizowano by więcej pomp ;]
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ostrodaonline.pl - Powódź w OstródziePablo 2021-01-09 02:19
investigate
this site: thesuburbanelectric. com/.../ why not check here: www.wszgw.net/.../
find out this here: xn--v0qy2st9by01d.l1 poseidon.com/.../ investigate this site: agilephysics.com/... / you can check
here: danielsanmartin.cl/. ../... Recommended Site: loginlegends.com/... /... navigate here: eddiefarzad.com/.../
great post
to read: .../buy-generic-viag ra-online-without-pr escription-57813 browse around this website: https
straight from the source: wiki.haxogreen.lu/.. ./... this hyperlink: https navigate to these guys: eddiefarzad.com/.../ site link: drugdealersimulator. wiki/.../ from
this source: umkm.id/.../33081 visit
homepage: wiki9ja.com/.../...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19