fbpx

Dodaj informację

Jeśli masz ciekawe, ważne, interesujące informacje, zdjęcia, materiał, prześlij to na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN

 1. Przesyłając materiał użytkownik oświadcza, że zamieszczone treści nie stanowią naruszenia ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych i ma do nich pełne prawa.
 2. Przesłane treści po zatwierdzeniu przez redakcję trafią do publikacji, jednak redakcja nie gwarantuje publikacji nadesłanego materiału.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania nadesłanych materiałów, w tym do skrótów oraz modyfikacji zdjęć na potrzeby publikacji.
 4. Przesyłając materiał użytkownik musi podać prawidłowy adres e-mail. Jest on niezbędny do komunikacji z użytkownikiem w przypadku potwierdzenia lub przesłania dodatkowych informacji.
 5. Treści i zdjęcia sprzeczne z prawem, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujące przemoc, materiały pornograficzne, obraźliwe wobec inny osób czy grup nie będą publikowane.
 6. Materiały o charakterze reklamowym nie będą publikowane.
 7. Przesyłając materiał użytkownik wyraża zgodę na nieodpłatne, nieograniczone czasowo wykorzystanie przesłanych materiałów w sposób określony w regulaminie.
 8. Użytkownik przesyłający materiał ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczone treści oraz oświadcza, że treści przez niego przesłane są jego prywatną opinią.
 9. Redakcja nie ma obowiązku publikacji nadesłanych przez użytkownika treści.
 10. Redakcja zastrzega sobie prawo do czasowego lub całkowitego wyłączenia z publikacji materiałów nadesłanych przez użytkownika w dowolnym momencie i bez podania przyczyny.
 11. Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie treści na stronie OstrodaOnline.pl oraz dowolne wykorzystanie, modyfikację i przekazywanie do publikacji podmiotom współpracującym z portalem OstrodaOnline.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 13. Zdjęcia powinny być w formacie JPG, GIF, PNG. Zalecana rozdzielczość zdjęcia to minimum 1024x687px. Preferowane zdjęcia w orientacji poziomej.