fbpx

Mapa Infrastruktury Miejskiej

{gm1}

Zoom

Wykorzystano dane kartograficzne: OpenStreetMap.org

Zachęcamy do korzystania z mapy infrastruktury miejskiej. Powoli zaczynamy uzupełniać dane, żeby dać wam wiele informacji w jednym miejscu. Głównym celem jest stworzenie mapy miejsc w Ostródzie i najbliższych okolicach, które wymagają poprawy, które stwarzają problemy ale i takich, gdzie infrastruktura zmienia się na lepsze, gdzie pojawiają się nowe rzeczy, które warto pokazać. Nie zamykamy katalogu obiektów, które będziemy dodawać do mapy. Jeśli uważacie, że warto coś dodać do mapy prześlijcie zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W zgłoszeniu podajcie dokładny adres miejsca, napiszcie czego dotyczy zgłoszenie i dodajcie zdjęcie w możliwie największej rozdzielczości. Poza informacjami, o które prosimy żadne inne dane przesłane w zgłoszeniu nie zostaną opublikowane.
Zachęcamy do wspólnego tworzenia mapy miasta.
Komentarze  
# RE: Mapa Infrastruktury MiejskiejRyszard Ochódzki 2017-06-24 13:43
Czy jest możliwość interwencji w sprawie przemieszczających się samochodów po ścieżce rowerowej na bulwarze przy ul. Mickiewicza. ( na wysokości placu zabaw)?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Mapa Infrastruktury Miejskiejciekawy 2017-06-25 10:15
Niestety nie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Mostek przy młynieEwa 2017-07-07 06:23
Przy młynie przechodzę codziennie przez drewniany mostek, jak i wielu innych ostródzian. Mostek lata świetności ma za sobą, skrzypi, deski się ruszają, mam obawy nieraz, że zaraz wpadnę do wody. Kiedy będzie remont tego pomału niebezpiecznego obiektu?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Słabe oświetlenieDaro 2018-05-20 19:40
Bardzo słabe i stare oświetlenie wszystkich ulic miasta
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19