Kolejna porażka Sokoła

Sokół Ostróda po raz kolejny przegrywa ważny mecz. Sokół nie poradził sobie w środowe popołudnie z Płomieniem Ełk, mimo prowadzenia 1:0.

Sokół objął prowadzenie po bramce Marka Śnieżawskiego. Obydwa zespoły grały bardzo wyrównane spotkanie, jednak dłużej przy piłce utrzymywali się goście. Przed przerwą po strzale z ostrego kąta zawodnika z Ełku piłkę odbił przed siebie Leszek Strygun, a ta trafiła do zawodnika gości, który się nie pomylił i dał remis do przerwy drużynie Płomienia. Po przerwie po raz kolejny ostródzianie nie potrafili się skupić i zmobilizować czego efektem była stracona bramka po przerwie na 1:2. 20 minut przed końcem meczu zawodnik Płomienia przypieczętował zwycięstwo strzelając bramkę na 1:3. Sokół w ten sposób definitywnie pokazał że nie ma dla niego miejsca w nowej 3 lidze i w następnym sezonie zagrają o klasę niżej.

mt_gallery:Kolejna porażka Sokoła