___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Wiosna zaczyna się w Ostródzie

arena_IMG_1674.jpgWiosenny Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena odbędzie się 15 i 16 marca w Centrum Targowo-Konferencyjnym Arena Ostróda. Wiosenny kiermasz, to organizowane cykliczne imprezy ogrodnicze, w których uczestniczą ogrodnicy, producenci roślin ozdobnych, architekci krajobrazu, dystrybutorzy nasion, cebul kwiatowych, akcesoriów i dekoracji ogrodniczych. Zielona Arena, to kiermasz, który wpisuje się w kalendarz imprez, podczas których każdy miłośnik ogrodu i regionalnych smaków, wraz z rodziną znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W tym roku, razem z producentami roślin ozdobnych, architektami zieleni i ogrodników, pomożemy urządzić i ukwiecić taras, balkon i przydomowy ogród. Dla dzieci przygotowana zostanie specjalna strefa Małego Ogrodnika, w której najmłodsi, będą mieli okazję nauczyć się rozpoznawać gatunki drzew, znaleźć kwiat marzeń i nauczyć się jak sadzić i pielęgnować rośliny. Dla dorosłych, będzie możliwość porozmawiania z wystawcami, zasięgnąć porady i stworzyć swój wymarzony ogród na wiosnę wraz z architektem zieleni, który będzie radził i opowiadał o najnowszych rozwiązaniach i trendach w ogrodzie przez cały czas trwania imprezy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i wiosennych zakupów podczas kiermaszu ogrodniczego Zielona Arena w dniach 15-16 marca.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.zielonaarena.pl
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19