___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Wiosna zaczyna się w Ostródzie

arena_IMG_1674.jpgWiosenny Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena odbędzie się 15 i 16 marca w Centrum Targowo-Konferencyjnym Arena Ostróda. Wiosenny kiermasz, to organizowane cykliczne imprezy ogrodnicze, w których uczestniczą ogrodnicy, producenci roślin ozdobnych, architekci krajobrazu, dystrybutorzy nasion, cebul kwiatowych, akcesoriów i dekoracji ogrodniczych. Zielona Arena, to kiermasz, który wpisuje się w kalendarz imprez, podczas których każdy miłośnik ogrodu i regionalnych smaków, wraz z rodziną znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W tym roku, razem z producentami roślin ozdobnych, architektami zieleni i ogrodników, pomożemy urządzić i ukwiecić taras, balkon i przydomowy ogród. Dla dzieci przygotowana zostanie specjalna strefa Małego Ogrodnika, w której najmłodsi, będą mieli okazję nauczyć się rozpoznawać gatunki drzew, znaleźć kwiat marzeń i nauczyć się jak sadzić i pielęgnować rośliny. Dla dorosłych, będzie możliwość porozmawiania z wystawcami, zasięgnąć porady i stworzyć swój wymarzony ogród na wiosnę wraz z architektem zieleni, który będzie radził i opowiadał o najnowszych rozwiązaniach i trendach w ogrodzie przez cały czas trwania imprezy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i wiosennych zakupów podczas kiermaszu ogrodniczego Zielona Arena w dniach 15-16 marca.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.zielonaarena.pl

Dodaj komentarz