Obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

program
program
Urząd Miejski w Ostródzie oraz Centrum Kultury w Ostródzie zapraszają na uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

Ostródzkie uroczystości upamiętniające Konstytucję 3 Maja tradycyjnie rozpoczną się mszą świętą w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godzinie 10.30. Tuż po mszy poczty sztandarowe, oficjalne delegacje samorządowe, przedstawiciele służb mundurowych, szkół oraz mieszkańcy przejdą pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zostaną złożone kwiaty.

Po uroczystościach pod pomnikiem, na bulwarze jeziora Drwęckiego odbędzie się Ostródzki Piknik Rodzinny pod Patronatem Burmistrza Ostródy, gdzie na wszystkie przybyłe rodziny czekać będzie mnóstwo darmowych atrakcji. Będzie można skorzystać z trampolin, zjeżdżalni, dmuchańców, spotkać baśniowe postaci, a także przejechać się na kucyku.

Urząd Miejski dofinansował rejsy spacerowe po jeziorze Drwęckim, dzięki czemu będzie można w promocyjnej cenie skorzystać z oferty Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej i popłynąć w rejs po jeziorze Drwęckim. Na głodnych ekstremalnych wrażeń czekać będzie również wyciąg do nart wodnych, który podczas majówki inauguruje swoją tegoroczną działalność.

O godzinie 17.00 w Sali Reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbędzie się koncert galowy „Moja Polska 3M, Maj, Miłość, Muzyka”, który zwieńczy ostródzkie obchody 3-majowe. Zapraszamy

Komentarze  
# RE: Obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 MajaArek 2017-04-28 22:23
I co roku to samo. Czy w tym urzędzie nikt nie ma pomysłów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19