___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Spring Reggae Session

  • Centrum Kultury
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Cóż lepszego można sobie wymyślić na powitanie wiosny niż rytmy reggae. Z tej okazji w sobotę 25 marca w Sali kameralnej amfiteatru odbędzie się impreza Spring Reggae Session. Wystąpią na niej m.in. dzieci z zespołu Tarapaty!!!!
Wiosna! Cieplejszy wieje BASS - prosto z głośników Roots Trippin Sound System. W programie nie tylko stare ale JARE jamajskie rytmy, w których Marzannę utopi między innymi 27Pablo. Znacie go dobrze. Od 2015 roku gra i nawija, edukuje ze sceny Ostróda Reggae Festivall i nakręca do tańca podczas setów Dancehall Masak-Rah. Na muzyce z Wyspy zna się jak mało kto.

KOLORY WIOSNY w amfiteatrz

  • Centrum Kultury
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Reggae, rock, synth-pop i pop, seanse filmowe – tak można będzie można się „rozerwać” kulturalnie w najbliższym czasie w amfiteatrze Ostródzie. Koncerty zespołów: Bisquit, Closterkeller, L.A.S., Plebania, Chałturka, Ally Died, The Corpse, impreza w rytmach reggae, ubarwią nam pierwsze dni wiosny i przedwiośnia w naszym mieście.

V Zjazd Na Byle Czym w Ostródzie o Puchar Burmistrza Ostródy

  • Centrum Kultury
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Ubiegłoroczne zimy nie rozpieszczały nas warunkami pogodowymi, jednak korzystna aura w ostatnich dniach najprawdopodobniej pozwoli na zorganizowanie IV Zjazdu na Byle Czym w Ostródzie. Poprzednie zawody cieszył się dużym powodzeniem uczestników i widzów, uczestniczyło w nich około 30 pojazdów i 300 widzów.
V Zjazd na Byle Czym o Puchar Burmistrza Ostródy odbędzie się w sobotę 28 stycznia na tzw. Górce Kajkowskiej przy plaży nad Jeziorem Sajmino w Kajkowie. Organizatorzy przewidzieli dwie kategorie: "najdziwniejszy pojazd" oraz "najdłuższy zjazd". Rozpoczęcie zawodów o godz. 12:00. Dla zwycięzców przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody, każdy uczestnik będzie mógł ogrzać się przy ognisku i zjeść pieczoną kiełbaskę.

Jak najlepiej przywitać ferie zimowe?

  • Centrum Kultury
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Dobrą, energetyczną muzyką. Zespół Łosoś oraz Chicha zapraszają na elektryzującą, muzyczną ucztę. Już 20 stycznia w kameralnej sali Amfiteatru Ostródzkiego będziecie mogli skakać, śpiewać i przede wszystkim rozkoszować się gitarowym brzmieniem naszej muzyki. Zapraszamy na wieczór pełen wrażeń!
Sala kameralna amfiteatru. Godz. 20:00 wstęp 15 pln