Wybory 2006: Wybór Rady Miejskiej w Ostródzie








Nazwisko i imionaNr listyKomitetLiczba
głosów
% głosów
Andrzejewska Maria Krystyna 22 KWW DOBRO WSPÓLNE 130 5,49%
Bera Tadeusz 22 KWW DOBRO WSPÓLNE 91 2,65%
Dakowska Jolanta 5 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 250 10,77%
Dąbrowski Olgierd 6 KKW SLD+SDPL+PD+UP+ LEWICA I DEMOKRACI 179 7,71%
Dudzin Jacek 5 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 177 7,47%
Hoch Henryk Paweł 5 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 173 5,04%
Kierozalski Grzegorz 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 159 6,71%
Konopka Andrzej Roman 21 KWW DOBRY SAMORZĄD 54 2,2%
Kowalski Ryszard s. Kazimierza 6 KKW SLD+SDPL+PD+UP+ LEWICA I DEMOKRACI 175 5,1%
Liberacki Jan 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 218 8,87%
Macidłowski Marian 6 KKW SLD+SDPL+PD+UP+ LEWICA I DEMOKRACI 108 4,56%
Najmowicz Czesław Jan 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 585 17,04%
Nosewicz Jan 6 KKW SLD+SDPL+PD+UP+ LEWICA I DEMOKRACI 574 16,72%
Obrębska Jadwiga 6 KKW SLD+SDPL+PD+UP+ LEWICA I DEMOKRACI 106 4,31%
Podsiadło Tomasz Przemysław 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 70 2,04%
Rutkiewicz Anna Grażyna 21 KWW DOBRY SAMORZĄD 123 5,3%
Skaskiewicz Marek 22 KWW DOBRO WSPÓLNE 145 6,25%
Stasiulewicz Jan 5 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 202 8,53%
Tomczyk Zbigniew 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 134 5,77%
Wiktorowicz Jerzy 22 KWW DOBRO WSPÓLNE 112 4,55%
Żynda Krzysztof 5 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 171 6,95%



Okręg nrLiczbaFrekwencjaLiczba głosów
uprawnionychkart wydanychoddanychważnych% ważnych
Okręg nr 1 6530 2634 40,34% 2634 2459 93,36%
Okręg nr 2 6178 2511 40,64% 2511 2321 92,43%
Okręg nr 3 6481 2547 39,3% 2547 2369 93,01%
Okręg nr 4 8100 3646 45,01% 3646 3434 94,19%


{mospagebreak title=Okręg nr 1}




Szczegółowe wyniki głosowania - Okręg nr 1
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 1nr 2nr 3nr 4
1 Gonder Marian 51 40 27 3 121
2 Liberacki Jan 77 92 27 22 218
3 Szkutnik Grzegorz Piotr 18 19 16 9 62
4 Dębska Krystyna Danuta 7 12 5 2 26
5 Gałka Adam Alfred 6 9 67 0 82
6 Kwiatkowski Ryszard 6 3 1 2 12
7 Marchlewski Stanisław 13 16 32 3 64
8 Czerkawska Elżbieta 10 4 3 0 17
9 Borek Radosław Jacek 4 7 1 0 12
             



Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 1nr 2nr 3nr 4
1 Żynda Krzysztof 94 57 11 9 171
2 Sulima Zdzisław 51 9 7 2 69
3 Malinowski Roman Lucjan 30 5 1 0 36
4 Czuchoński Tadeusz 6 6 34 0 46
5 Kril Franciszek 99 4 1 2 106
6 Nyga Witold 52 6 1 4 63
7 Gałązka Barbara Ewa 30 23 4 8 65
8 Wojciechowski Józef 7 2 55 1 65
9 Schmidt Irena 10 8 11 1 30
             



Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 1nr 2nr 3nr 4
1 Jaszczak Wojciech 26 17 48 6 97
2 Ostrowska-Czupryńska Elżbieta 41 33 3 4 81
3 Szabłowska Leokadia Alicja 5 15 25 1 46
4 Obrębska Jadwiga 45 48 10 3 106
5 Nowohońska Alina 17 31 6 1 55
6 Byczkowska-Jordanowa Czesława 8 2 3 0 13
7 Mikołajczak Aleksandra 6 15 2 1 24
8 Balcerowska Janina 17 49 1 0 67
9 Jaworski Arkadiusz 4 6 0 1 11
10 Korwiel Rafał 12 12 0 0 24
             



Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Vena
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 1nr 2nr 3nr 4
1 Konczanin Małgorzata Ewa 4 7 16 1 28
2 Kowieska Mariola 1 0 6 0 7
3 Zjadewicz Elwira Bożena 6 7 0 0 13
4 Sadowski Janusz 2 5 16 0 23
5 Brodecka Dorota 0 1 6 0 7
6 Pięta Anna 3 1 19 1 24
7 Popławska Urszula Elżbieta 13 6 1 1 21
8 Sawlewicz Maria Felicja 0 1 2 0 3
9 Przywoźny Józef 3 0 16 1 20
             



Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 1nr 2nr 3nr 4
1 Krężelska Helena 10 34 7 0 51
2 Domin-Chmielińska Mariola Brygida 28 6 1 0 35
3 Konopka Andrzej Roman 16 20 10 8 54
4 Wiśniewski Krzysztof Grzegorz 2 3 2 1 8
5 Miksa Paweł 0 4 0 0 4
6 Grędziński Tadeusz 11 1 0 0 12
7 Romanik Janusz 8 1 1 0 10
8 Jankowska Iwona 7 5 0 0 12
9 Biegański Leszek 9 2 0 0 11
10 Spittal Tadeusz Stanisław 9 3 1 5 18
             



Komitet Wyborczy Wyborców Dobro Wspólne
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 1nr 2nr 3nr 4
1 Rymszo Robert 6 1 46 0 53
2 Wiktorowicz Jerzy 82 10 19 1 112
3 Baniewska Barbara 8 35 0 0 43
4 Kotwicka Zofia 36 4 0 0 40
5 Błażejowska Ewa 9 22 0 1 32
6 Lipiński Mirosław Władysław 1 5 0 1 7
7 Czubek Magdalena 4 3 10 1 18
8 Kotuszewska Ewa Marta 1 0 3 0 4
             




{mospagebreak title=Okręg nr 2}




Szczegółowe wyniki głosowania - Okręg nr 2
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 5nr 6nr 7nr 8nr 17
1 Tomczyk Zbigniew 74 18 20 20 2 134
2 Lubaszewski Tadeusz 21 15 14 20 1 71
3 Suchecki Krzysztof Henryk 49 14 13 38 1 115
4 Ostaszewski Andrzej Włodzimierz 8 13 26 4 0 51
5 Cichosz Bogusław 10 10 11 13 0 44
6 Bąk Marzenna 10 16 11 10 2 49
7 Czajka Zbigniew Jan 4 8 3 0 0 15
8 Błaszczak Adam Jarosław 15 7 10 6 0 38
               



Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 5nr 6nr 7nr 8nr 17
1 Dakowska Jolanta 56 95 55 42 2 250
2 Wajzer Anna 20 21 19 15 0 75
3 Dębski Grzegorz 24 14 12 31 1 82
4 Jankowski Paweł 3 13 1 16 0 33
5 Kozioł-Augustyniak Beata Jolanta 11 12 3 1 0 27
6 Klich Jolanta 25 15 5 5 1 51
7 Grab Iwona 8 9 3 1 0 21
8 Nawotczyńska Maria Ewa 4 3 2 6 0 15
               



Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 5nr 6nr 7nr 8nr 17
1 Dąbrowski Olgierd 33 64 34 48 0 179
2 Kowalski Ryszard, s. Piotra 11 32 13 14 0 70
3 Kałużny Ryszard Grzegorz 7 20 12 13 0 52
4 Jankowska Barbara Ligia 18 8 11 35 0 72
5 Kieruczenko Piotr Łukasz 3 16 3 4 0 26
6 Sitarz Andrzej Antoni 2 23 1 0 1 27
7 Basiaga Krzysztof 1 13 1 13 0 28
8 Kijkowska Elżbieta Urszula 22 20 13 6 0 61
9 Kopczyński Ryszard Zbigniew 3 6 5 4 0 18
10 Garlicki Andrzej Jan 4 6 6 30 0 46
               



Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Vena
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 5nr 6nr 7nr 8nr 17
1 Chojnowska Bożenna Maria 4 12 12 5 0 33
2 Car Teresa 6 0 1 1 0 8
3 Kozakiewicz Robert Andrzej 2 0 2 0 0 4
4 Młynarkiewicz Krystian 4 1 0 6 0 11
5 Kasperowicz Marzena 4 1 2 8 0 15
6 Rojek Grzegorz Jacek 3 7 2 4 0 16
               



Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 5nr 6nr 7nr 8nr 17
1 Rutkiewicz Anna Grażyna 56 22 17 26 2 123
2 Ługiewicz Edmund Maksymilian 0 4 1 0 0 5
3 Skrobosz Maria Jolanta 1 0 0 2 0 3
4 Kocikowski Marek 6 37 4 7 0 54
5 Salwin Marianna Irena 6 4 28 5 0 43
6 Tarasiuk Joanna 13 2 1 1 0 17
7 Nowacki Stanisław 1 3 3 0 0 7
8 Jarzynka Ryszard 3 2 3 1 0 9
9 Dębski Waldemar Adam 3 1 2 1 0 7
10 Kellas Zygmunt 9 1 1 0 0 11
               



Komitet Wyborczy Wyborców Dobro Wspólne
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 5nr 6nr 7nr 8nr 17
1 Skaskiewicz Marek 64 34 16 31 0 145
2 Gazda Waldemar 23 19 4 12 0 58
3 Brodziński Adam 10 6 7 4 0 27
4 Mrowiec Roman Sławomir 1 2 2 5 0 10
5 Senkowska Jolanta Marzanna 1 3 8 4 0 16
6 Czubek Agnieszka 2 1 1 2 0 6
7 Zbysław Teresa Hanna 3 2 2 4 0 11
8 Zakrzewska Krystyna 5 20 1 6 0 32
               




{mospagebreak title=Okręg nr 3}




Szczegółowe wyniki głosowania - Okręg nr 3
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 9nr 10nr 11nr 12
1 Kierozalski Grzegorz 41 69 15 34 159
2 Struk Dariusz Andrzej 13 23 8 13 57
3 Kalwiński Andrzej 13 37 7 11 68
4 Gąska Beata 18 31 1 11 61
5 Krokwiński Zbigniew Stanisław 8 8 5 8 29
6 Wojtczak Sławomir Kazimierz 10 8 5 7 30
7 Kruczkowska Barbara 5 27 1 9 42
             



Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 9nr 10nr 11nr 12
1 Stasiulewicz Jan 87 78 7 30 202
2 Gudaczewski Wojciech 25 61 4 4 94
3 Dudzin Jacek 45 24 33 75 177
4 Wajzer Bogusław 19 13 11 16 59
5 Barczuk Maryla 18 16 3 4 41
6 Andrzejewski Stanisław 12 3 0 4 19
7 Majkowski Mariusz 3 4 5 18 30
8 Śliwińska Anna 16 16 13 50 95
9 Chełchowski Piotr 7 15 0 0 22
             



Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 9nr 10nr 11nr 12
1 Macidłowski Marian 36 47 11 14 108
2 Kędziora Zbigniew 34 28 4 12 78
3 Kaliszewska-Kowalska Elżbieta 15 17 4 9 45
4 Czerwiński Daniel Wojciech 6 1 3 4 14
5 Niedoba Mariola 13 7 5 13 38
6 Nabielec Jan Wiesław 5 5 9 15 34
7 Zaborowska Mirosława Lucyna 18 26 3 0 47
8 Wróblewski Ryszard Jerzy 10 11 6 39 66
9 Malinowski Jan Tomasz 6 14 4 26 50
             



Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Vena
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 9nr 10nr 11nr 12
1 Dias Lidia 27 37 18 31 113
2 Deja Izabela 2 1 0 1 4
3 Dawidko Jacek 7 17 16 5 45
4 Pieczuro Edyta 5 0 0 2 7
5 Sadowska Magdalena 3 3 1 0 7
6 Car Agnieszka Zofia 2 1 7 1 11
             



Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 9nr 10nr 11nr 12
1 Jędraszko Marek Andrzej 9 5 14 1 29
2 Zapaśnik-Baron Anna Czesława 7 32 1 4 44
3 Olszko Andrzej 10 10 9 5 34
4 Dębska Katarzyna 0 9 0 0 9
5 Wiśniewski Waldemar Zbigniew 1 4 8 26 39
6 Ciszewska Irena 0 1 3 30 34
7 Skokowska Kamila Edyta 0 1 0 0 1
8 Szczepańska Marta 5 2 5 1 13
9 Jesion Jan 1 4 11 5 21
10 Dawidziak Agnieszka 2 2 1 1 6
             



Komitet Wyborczy Wyborców Dobro Wspólne
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 9nr 10nr 11nr 12
1 Andrzejewska Maria Krystyna 20 11 42 57 130
2 Kazimierczyk Monika Magdalena 7 18 12 14 51
3 Jarząbek Józef Edwin 1 10 4 6 21
4 Jaskulski Ryszard Kazimierz 10 7 0 2 19
5 Gwardecka Barbara Wanda 6 14 0 1 21
6 Tarasewicz Sławomir 9 5 0 0 14
7 Liszewski Karol Tadeusz 1 2 0 2 5
8 Pukszta Paweł 4 1 9 12 26
             




{mospagebreak title=Okręg nr 4}




Szczegółowe wyniki głosowania - Okręg nr 4
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 13nr 14nr 15nr 16
1 Najmowicz Czesław Jan 128 122 157 178 585
2 Bieliński Stanisław Andrzej 17 25 15 10 67
3 Podsiadło Tomasz Przemysław 17 14 25 14 70
4 Prusinowska Beata Maria 10 9 18 19 56
5 Taciak Grzegorz Marian 5 10 5 12 32
6 Włoch Wojciech Stanisław 9 10 13 9 41
7 Misiowiec Janina 0 10 1 5 16
8 Ługiewicz Wiesław Tadeusz 9 9 3 28 49
9 Pawłowski Waldemar Sławomir 2 3 0 1 6
10 Koczara Jadwiga Aniela 0 8 4 2 14
11 Grabowska Teresa Maria 5 1 14 18 38
             



Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 13nr 14nr 15nr 16
1 Gorczyński Mirosław Piotr 23 44 26 33 126
2 Hoch Henryk Paweł 32 36 38 67 173
3 Kuś Mariusz Tomasz 22 4 11 4 41
4 Chomicz Ewa Wiesława 6 13 6 20 45
5 Lisowski Piotr Jan 3 5 3 6 17
6 Narewski Włodzimierz Tadeusz 8 22 29 19 78
7 Borowski Antoni 31 10 15 9 78
8 Iwaniec Ryszard 34 19 29 28 110
9 Kozak Katarzyna Oksana 6 9 8 28 51
10 Nykiel Andrzej Władysław 19 8 5 3 35
11 Olszewik Arkadiusz 23 13 7 13 56
             



Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 13nr 14nr 15nr 16
1 Nosewicz Jan 158 121 155 140 574
2 Kowalski Ryszard, s. Kazimierza 40 42 63 30 175
3 Kosek Stanisław Krzysztof 6 2 5 6 19
4 Pisarski Krzysztof Michał 61 22 13 15 111
5 Płandowski Eugeniusz 16 7 16 42 81
6 Majewicz Henryk 3 7 0 12 22
7 Nadara Mariola 8 6 8 7 29
8 Ruciński Ryszard 2 2 2 1 7
9 Lewańczyk Dariusz 6 9 0 2 17
10 Gwóźdź Adam 6 9 16 8 39
11 Burzyński Edmund Piotr 9 11 1 10 31
             



Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Vena
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 13nr 14nr 15nr 16
1 Koczkodon Katarzyna Wioletta 3 16 2 7 28
2 Gromek Teresa Elżbieta 2 1 1 5 9
3 Jaszkiewicz Jerzy Zbigniew 1 1 5 4 11
4 Fabian Wiesława 0 4 0 3 7
5 Wychudzki Dariusz 0 0 1 4 5
6 Chodakowska Jolanta 0 0 0 0 0
7 Dzikowska Sabina 4 0 1 1 6
             



Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 13nr 14nr 15nr 16
1 Oleczek Sławomir 3 4 4 8 19
2 Esden-Tempska Katarzyna Daria 8 5 14 10 37
3 Koczkodon Grzegorz 4 15 4 2 25
4 Kośman Grażyna Teresa 0 19 1 3 23
5 Szporko Jacek Grzegorz 0 1 2 2 5
6 Świerzewski Maciej Marek 0 1 1 1 3
7 Białogoński Robert Sławomir 9 3 1 3 16
8 Boruch Jadwiga 1 4 0 0 5
9 Huberuk Joanna 4 0 1 0 5
10 Skrobosz Adam Zenon 1 0 1 0 2
11 Rochowicz Leszek Waldemar 3 11 1 8 23
12 Kowalewski Jan Wincenty 7 3 0 7 17
             



Komitet Wyborczy Wyborców Dobro Wspólne
NrNazwisko i imionaLiczba głosówSuma głosów
Obwód
nr 13nr 14nr 15nr 16
1 Bera Tadeusz 27 40 11 13 91
2 Borowski Wojciech Jan 7 9 7 10 33
3 Szporko Anna 24 16 33 10 83
4 Oleszkiewicz Zbigniew 3 3 7 15 28
5 Orzechowska Alicja Helena 0 2 17 5 24
6 Rogozińska Beata 5 1 3 1 10
7 Jaczun Alicja Wiesława 1 21 1 1 24
8 Kucińska Krystyna 1 3 2 6 12
9 Chworow Danuta Halina 2 0 3 0 5
10 Sadokierska Beata Bogumiła 2 2 3 14 21
             



Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19