Orkan wygrywa po zaciętej walce

Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin. foto: Jacek PiechDo ostatnich sekund wynik sobotniego meczu Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin wynik nie był pewny. Mecz był istną huśtawka emocji i do ostatnich sekund spotkania kibice mieli nie lada skoki ciśnienia. Orkan ostatecznie wygrał i zdobył cenne punkty. Duże brawa do bramkarza, zawodników  i kibiców, którzy świetnie dopingowali drużynę.

Choć pierwsza połowa zakończyła się czteropunktową przewagą przeciwnika (13:17), to nasi zawodnicy nadrobili straty. Nie było jednak łatwo. Na blisko dziesięć minut przed końcem Orkan wyrównał i utrzymywał ten wynik niemal do końca spotkania. Tuż przed końcem spotkania mieliśmy punkt przewagi a ostatni rzut karny kilka sekund przed gwizdkiem ostatecznie przypieczętował zwycięstwo.

Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin 28:26 (13:17)
Najbliższy mecz zawodnicy Orkana Ostróda zagrają w sobotę 25 marca o godz:18:00 w Gryfinie z miejscowym Energetykiem Gryfino. Kolejny mecz przed ostródzką publicznością już 1 kwietnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu. Więcej zdjęć na naszym profilu FB/OstrodaOnline

mt_gallery: Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin. foto: Jacek Piech