___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.

Henryk Hoch
Henryk Hoch
Sąd Okręgowy w Płocku wyrokiem z dnia 26 lutego 2016r. po rozpoznaniu apelacji wniesionej przez obrońcę oskarżonego oraz zażalenia pełnomocnika oskarżyciela prywatnego na orzeczenie o kosztach procesu od wyroku Sądu Rejonowego w Mławie z dnia 5 listopada 2015r. uznał, że wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie jest winny pomówienia. Choć Sąd warunkowo umorzył postępowanie na okres próby dwóch lat, to winny pomówienia będzie wpisany do Krajowego Rejestru Karnego.


Uzyskaliśmy dziś odpowiedź na nasze pytania skierowane do Sądu Okręgowego w Płock.

Sąd na rozprawie w dniu 26 lutego zmienił zaskarżony wyrok:
1)Uznał, iż oskarżony Henryk H. w artykule zamieszczonym w gazecie „N. G.” z dnia 17 kwietnia 2014r. pomówił Olgierda D. w ten sposób, że sugerował jego współpracę z organami bezpieczeństwa PRL – co mogło poniżyć Olgierda D. w opinii publicznej, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 212 par.1 i 2 kk i na podstawie art. 66 par. 1 i 2 kk, art. 67 par.1 kk warunkowo umorzył postępowanie na okres próby 2 (dwóch) lat,
- na podstawie art. 67 par.3 kk w zw. z art. 47 par.1 kk i art. 48 kk orzekł od oskarżonego nawiązkę w kwocie 3.000 (trzy tysiące) zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej,
- zasądził od oskarżonego na rzecz oskarżyciela prywatnego 3.888 (trzy tysiące osiemset osiemdziesiąt osiem) zł tytułem zwrotu wydatków wynikających z ustanowieniem pełnomocnika w postępowaniu przed sądem pierwszej instancji,
2)W pozostałej części zaskarżony wyrok utrzymał w mocy,
- zasądził od oskarżonego na rzecz oskarżyciela prywatnego 1.550 zł tytułem zwrotu wydatków poniesionych w postępowaniu odwoławczym związanych z ustanowieniem pełnomocnika,
- zasądził od oskarżonego na rzecz Skarbu Państwa 100 zł tytułem opłaty za obie instancje. 
 
Wyrok jest prawomocny i nie przysługuje od niego żaden środek odwoławczy. Możliwa jest jedynie kasacja do Sądu Najwyższego, ale możliwość jej wniesienia jest  obwarowana ściśle określonymi przepisami kodeksu postępowania karnego.
Oznacza to, że sąd uznał winę oskarżonego, ale go nie skazał, zatem nie jest on osobą skazaną.

Komentarze  

# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.ciekawy 2016-02-29 12:18
Skoro jest wpisany do KRK to jest skazany!!!Co za głupia interpretacja redaktorka!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WyjaśnienieAdministrator 2016-02-29 12:37
Nie jest to wyłącznie nasza interpretacja. Takie są przepisy. Proponuje na przyszłość doczytać przed komentowaniem.

W Krajowym Rejestrze Karnym gromadzi się między innymi dane o osobach nie tylko prawomocnie skazanych za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,ale i o osobach, przeciwko którym prawomocnie warunkowo umorzono postępowanie karne w sprawach o przestępstwa lub przestępstwa skarbowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wyjaśnienieciekawy 2016-02-29 19:38
Czym zatem jest obowiązek zwrotów kosztów??? Jak nie skazaniem!!!Czy zwrot kosztów nie jest formą kary???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: WyjaśnienieBardziej ciekawy 2016-03-01 02:38
Zwrot kosztów nie jest karą ani skazaniem. Jest to obowiązek strony przegrywającej sprawę na żądanie przeciwnika. Są to koszty niezbędne do celowego dochodzenia praw i celowej obrony. Wynika to z art. 98 § 1 Kodeksu postępowania cywilnego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.lexus 2016-02-29 13:24
Nie dość że ciekawski to w dodatku gamoń ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Obserwator 2016-02-29 12:53
No nareście Ostróda pozbędzie się tego przestępcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WYBACZENIEJAN 2016-02-29 19:27
TAK JAK MOWI PREMIER CZESCI POLAKOW , JEST TO ROK MILOSIERDZIA.WYBACZCIE WIEC PANU HENRYKOWI.WYROK WYROKIEM A SPRAWIEDLIWOSC JEST PO JEGO STRONIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tak@ 2016-02-29 23:30
mówiła babka Kargulowa już dawno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.jaki 2016-03-01 04:26
Nie trzeba być chyba żadnym prawnikiem, żeby wiedzieć, że sąd może UZNAĆ WINĘ i SKAZAĆ, ale odstąpić od wymierzenia kary. Zawsze jednak tenże ktoś będzie SKAZANYM, oraz (w tym przypadku) jest PRZESTĘPCĄ... Trudno zatem dociec, na jakiej podstawie autor twierdzi, że skazany Hoch nie jest skazanym..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.taki 2016-03-01 09:33
Na podstawie interpretacji i wykładni przepisów prawa. I otóż tenże jegomość nie otrzymał wyroku skazującego więc nie jest osobą skazaną. W treści wyroku nie jest napisane, że Sąd skazuje oskarżonego i zawiesza karę, a jest napisane, że Sąd warunkowo umarza postępowanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Na podstawie interpretacji i wykładni@ 2016-03-01 10:05
kiedy u nas babcie za rączkę.....

wiadomosci.wp.pl/... /
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.ja 2016-03-01 10:38
proponuje taki maly konkurs- kto nastepny z rady wyladuje z wyrokiem? ;) okolice stadionu?? czekamy na typy mieszkancow ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.nn 2016-03-01 12:07
Marto, zagorzała zwolenniczko burmistrza. Czy na ostatniej sesji też był rock'n'roll w wykonaniu burmistrza wobec młodego radnego, jak pisałaś ostatnim razem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ni byłoAnna 2016-03-01 12:16
Nie było. Radny od jakiegoś czasu mówi cały czas to samo w kółko bo nie ma inncyh argumentów więc burmistrz po prostu kulturalnie mu nic nie odpowiedział. To chyba porażka co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: ni byłonn 2016-03-01 12:25
A myślałam Marto/Anno, że burmistrz ma swoje nauczycielskie śpiewki, bardzo "merytoryczne", dobre dla wiejskiej do szkoły, czyli miejsca, które intelektualnie powinien wyłącznie osiągnąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ojAnna 2016-03-01 19:24
Nie rozumiem tego "dobre dla wiejskiej do szkoły" ale niech Ci będzie :-) Może i powinien to wyłącznie osiągnąć ale jest burmistrzem :-) a Ty kim jesteś ha ha ha z obietnic wyborczych się wywiąż.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: ojnn 2016-03-01 19:36
Ale zaraz nim nie będzie. To będzie jego życiowa klęska. To będzie jego koniec marzeń o odejściu z klasą, z pożegnaniem i łzami w oczach. A ciebie nie będzie już na zawsze razem z nim. Ty nie masz wszystkiego przed sobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: ojanna czy marta? 2016-03-01 19:42
Obietnic nie spełni. Pomnik stadionowy nie będzie jego. Czujesz tę hańbę? Uważasz, że to dobra kara i zemsta? Ja tak uważam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# sesjeMaria 2016-03-01 12:30
gdzie można obejrzec i posłuchac transmisji sesji naszych radnych?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# OGLĄDAJCIE I POWIELAJCIENA CAŁĄ OSTRÓDĘ 2016-03-01 17:41
Poniżej fragmentów ostatniego punktu obrad Sesji Rady Miasta Ostróda, która odbyła się w poniedziałek 29 lutego 2016 r.

www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# przekazujcie swoim znajomymoglądajcie 2016-03-01 21:15
Czyżby większośc radnych utożsamiała się z opinią głoszoną o radnym W. przez wicka radnego H ????? Wuefista doprowadził tę radę do upodlonego dna.Mam nadzieję że mieszkancy po tej sytuacji przejrzą w końcu na oczy kogo wybrali i komu zaufali.Proszę o podanie nazwisk radnych, którzy nie podpisali się wnoskiem Krajewskiego za odwołaniem radnego Hocha. Niech mieszkańcy wiedzą jaki poziom kultury odpowiada tym radnym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ..mieszkaniec 2016-03-01 21:36
wniosek był dostępny na fc Krajewskiego, wniosek o odwołanie wiceprzewodniczącego H.Hocha podpisali: Krajewski, Wawrzyński, Borzuchowski, Majewska-Pawełko, Liberacki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# WarzyńskiegoPopieram 2016-03-01 21:53
Pan Wawrzyński -KLASA! Brawo Panie Czarku!
WSTYD I HAŃBA ABY TACY LUDZIE PIASTOWALI STANOWISKA W MIEŚCIE. Co zrobić aby ich pogonić?
Niech Pan nie idzie na te zaproszone rozmowy do Bery i Burmistrza. To pusta gadka będzie - taka rada , zrobi Pan jak uważa. Mleko wylało się i przebaczenia nie powinno być- to zresztą w/g PIS-owskich zasad w całym kraju! Fałsz, pycha i obłuda,... pod figurą stoją , a diabła mają za skórą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Aniol przed figura a diabel za skorasesja 2016-03-01 20:57
Panie Bera trzeba bylo poprosic Hocha o rozmowe po sesji w grudniu jak obrazal Wawrzynskiego.Teraz Panu wstyd publicznie go przeprosic? Pan i pana dwaj kolesie, razem z Najmowiczem to nawet w ostatniej lawce w kosciele nie powinniscie siedziec bo nie zasluguje na to!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.pytanie 2016-03-01 21:27
Sanowny panie burmistrzu dlacego nie odpowiedział pan na wypowiedź radnego Krajewskiego? Cy zabrakło panu argumentów cy nie pozwolił zastępca? I Scekacka bez scekania zamknęła sesje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.oglądajcie! 2016-03-01 21:54
Takiego pogromu nie widziałem jeszcze nigdy na żadnej sesji. Wawrzyński i Krajewski po prostu ich rozgromili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# spadajMarek 2016-03-01 23:50
Ja żadnego pogromu nie widziałem. Fakt Pan Cezary pierwsza klasa. Spokojnie, dobitnie, mono prawdziwie ale ten mały co on tam gada, cały czas to samo co sesja. Nic wielkiego jak zwykle nie powiedział. Jakby był honorowy to sami wiecie co by zrobił. Zauważyłem, że tutaj tylko opozycja i jej sympatycy sobie wturują. Brawo. Sukcesów życzę za 3 lata razem ze swoim wizjonerem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajKrystian 2016-03-02 01:03
Zachowanie Hocha było naganne,gdyby miał chociaż odrobinę honoru to powinien sam zrezygnować z funkcji, podobnie jak Krajewski z mandatu radnego!!!! Co sam z resztą publicznie obiecał!!!
Podwójna moralność obu panów, jeden lepszy od drugiego!!!!!
Co do obiektywności i niezależności Tv Mazury, pokazuje jakieś pierdoły typu kąpiel mordów ale ani słowa nie wspomnia o Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który poraz pierwszy odbył się w Ostródzie i to z tak wielkim rozmachem. Pewnie dlatego, że to opcja niewygodna dla tej telewizji go zorganizowała. Lepiej pokazywać ludziom jakieś bzdety!!!! Taka to telewizja!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadaj@ 2016-03-02 07:41
Różnica między Hochem a Krajewskim jest taka, że jednego wybrali radni, a drugiego ludzie. I nie dlatego, że złożył jakąś głupią i bezsensowną obietnicę obcemu dzieciakowi, który nigdy nie zarobi na polskie PKB. Wybrali go dlatego, że w porównaniu z Hochem ma i wykształcenie, i rozum, i chęć, i ambicję. Zachowania nie mają tu nic do rzeczy, bo ludzie chcą się rozwijać, jeść i żyć, a nie chodzić w marszach. Zrozumiałeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajKrystian 2016-03-02 10:46
Trafnie się podpisałeś :-) Więc się zastosuj i "spadaj". Lepiej niech wspomniany radny weźmie się za jakąś robotę bo póki co nic dla swoich wyborców nie zrobił!!!
Dla Twojej wiadomości, głosowałem na niego!!! Więcej tego błędu nie popełnię. Myślałem, że stać go na więcej niż ogrzewane kotlet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajRoger 2016-03-02 19:11
Głupia obietnica złożona jakiemus dzieciakowi, który nigdy nie zarobi na polskie PKB... jakim chu**m trzeba byc pisząc takie słowa. W czym ty jestes lepszy od hocha???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajjarro 2016-03-03 19:32
Krajewski i rozum dobre chyba goscia nie znasz, a co do dziecka, ktore nigdy nie zarobi na PKB to brawo kolego Ty to masz i rozum i wyksztalcenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajPrzeklęci 2016-03-02 19:46
I z byle czego można ukręcić wiatrak. Ten marsz w Ostródzie potrzebny był jak świni siodło. Żołnierze wyklęci - bardzo łatwo się takimi słowami emanuje, jednakże najpierw należy oddzielić ziarno od plew i konkretnie nazwać sprawy po imieniu. Wśród tych tak buńczucznie nazwanych Wyklętych było nie mniej przeklętych. W opinii historyków nie zasługują oni ani na etos ani na pogardę. To właśnie niby ta opcja polityczna zajmuje się takimi duperelami.
Jest wiele innych poważniejszych spraw, którymi powinni się zająć, a przede wszystkim przestrzeganiem prawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajAdam 2016-03-02 22:37
Co Ty wiesz mały człowieczku. Dzięki tym wielkim ludziom możesz pisać te swoje bzdety na tym forum. Chociaż liźnij historii i nie kompromituj się głupcze!!! Wstyd!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajzdecyduj sie chłopie 2016-03-03 00:07
Zdecyduj się chłopie jak się podpisujesz . raz Krystian raz Adam, może ty masz DID (Dissociative Identity Disorder), tak jak co niektórych pogląd na historię. A lizać to Ty możesz, zacznij od lizaków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: spadajbecia 2016-03-03 21:04
a ja wolę kąpiel mordów bo sama byłam, lepsze to niż warsztaty bramkarskie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# maniulacjaFranek 2016-03-01 23:53
Ciekawe dlaczego ta telewizja nie puściła całości tego ostatniego punktu tylko zrobiła wycinki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: maniulacjaObserwator 2016-03-03 16:42
Manipulacja?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: maniulacjaAdam 2016-03-08 15:39
Nie rozumię dlaczego Pan Najmowicz jeszcze tak za nim obstaje. Panie Najmowicz Pan Hoch jest jednym z największych przestępców w powojennej Ostródzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Paweł 2016-03-13 17:03
Co mamy teraz zrobić z tym facetem? Najmowicz nie chce go zwolnić. Mieszkancom jest on niepotrzebny. Co robić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Obserwator 2016-03-14 15:38
Rosjanie niebawem wystrzelą rakietę na Marsa. Mógłby się chłop przelecieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Pawełek@ 2016-03-13 21:50
jest was dwóch.
masz delegacje do występowania w imieniu mieszkańców.
chłodne okłady na czoło,
Szwejk mówił że lewatywa pomaga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Kazik 2016-03-13 22:28
Panie Hainrich Hoch! To już jest niestety koniec. Może Pan sobie iść. Im szybciej tym lepiej. Cześć, Goodbye, Auf Wiedersehen, Pa Pa, Tschüs, Adieu, Do widzenia, itd., itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kziu co tobie@ 2016-03-13 23:42
Казик zdurniał вас к ядру
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Bolek 2016-03-16 15:47
Ten Pan Henio to wogóle nie ma ambicji. Na co on jeszcze liczy? Idź człowieku do diabła i daj nam wszystkim spokój.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# bolek@ 2016-03-16 17:15
ty i tutaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Mieszkaniec Ostródy 2016-04-02 18:04
Dziwię się, że „działalność” Henryka Hocha tak długo jest wspierana przez notabli ostródzkich. Co jeszcze musi on zrobić złego by jego poplecznicy wreszcie przejrzeli na oczy. Przecież jego oszczerstwa są tak ewidentne, że został za to skazany przez Sądy prawomocnym wyrokiem. Czy tego ostródzka władza nie widzi?! Kogo ona wspiera? Im szybciej się go pozbędzie, tym lepiej będzie też i dla Rady Miasta. Ile on nam wszystkim przyniósłs wstydu? Czy to Rodzinie, Radzie Miasta, Miastu, Mniejszości Niemieckiej i.t.d. Pytam się, czy p. Heinrich Hoch jest osobą nietykalną w Ostródzie? Kto osobiście za tym stoi? Czas najwyższy ażeby zająć się tą osobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Mieszkaniec Ostródy ?@ 2016-04-04 01:12
już , przecież 01.01.2017 wieśniaków dopiszą, będą miastowymi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Roman 2016-04-11 22:12
Henryk Hoch, ukarany prawomocnymi wyrokami za różne przestępstwa przeciwko czci, nie rokuje wogóle poprawy. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, w czasie przerwy, ale przy włączonych mikrofonach pokazał swoją prawdziwą tważ. To co tam się odbyło na tej sesji to jest doprawdy niewiarygodne. Jak można było tak głosować? Pan Hoch jest przecież jednym z największych przestępców w powojennej historii miasta a teraz jeszcze do tego te obrzydliwe wypowiedzi. Co on jeszcze musi zrobić, żeby go wyrzucić z tej Rady? Czas odejść panie Henryku Hoch. Takich radnych to my naprawdę nie potrzebujemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Roman@ 2016-04-11 23:25
zrób zawody , niech się dowiemy kto jest największym przestępcą ...
niech ujrzymy tą tważ
nawet bez włączonych mikrofonów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Obserwator 2016-04-13 23:35
Panie Hoch jak się Pan chce dowiedzieć kto jest największym przestępcą w Ostródzie to niech pan spojrzy do lustra i będzie pan natychmiast wiedział.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Zbyszek 2016-04-19 18:03
I jeszcze jedno na temat Hocha. On wyzywa p.Wawrzyńskiego od degeneratów, pijaków itp. Panie Hoch, mieszkam parę bloków od ciebie. Na własne oczy widziałem jak leżałeś zarzygany w zaspie i sąsiedzi musieli cię do domu odnosić. Innym razem wracałeś opierając się o garaże. Takiś ty porządny. Moczymordo zakłamana!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Moczymordo zakłamana!!!@ 2016-04-19 20:08
Zbyszek to Ty jesteś ten obserwator z marskością wątroby który już nie może...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Basia 2016-04-20 11:00
Od lat obserwuję tę Organizację Pozarządową jaką jest Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej "Jodły" w Ostródzie. Niestety już od wielu lat nie można wejść na ich stronę i tym samym poznać jej "działalność". Po prostu tę stronę zlikwidowano. Dla mnie jest to jakaś przestępcza organizacja. Może odpowiednie organy kontrone zbadają ich "działalność"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# jakaś przestępcza organizacja@ 2016-04-21 00:26
Basia , skontaktuj się szybko z panem Macierewiczem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Karol 2016-05-02 16:31
Panie Hainrich, czemu na wszystkich zdjęciach ma Pan taką smutną minę. Niech Pan zrobi sobie ładne nowe zdjęcia z pięknym uśmiechem. Na tych obecnych zdjęciach to wygląda Pan jak jakiś kryminalista.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Och Karol@ 2016-05-02 22:20
Ty pewnie z tego filmu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ostródzie winny pomówienia.Karol 2016-05-11 06:57
Dziwię się, że „działalność” p. Henryka Hocha tak długo jest wspierana przez notabli ostródzkich. Co jeszcze musi on zrobić złego by jego poplecznicy wreszcie przejrzeli na oczy? Przecież jego oszczerstwa są tak ewidentne, że został za to skazany przez Sądy prawomocnym wyrokami. Czy tego ostródzka władza nie widzi?! Kogo ona wspiera? Kryminalistę. Im szybciej się go pozbędzie, tym lepiej będzie też i dla Rady Miasta i dla Miasta. Pytam się, czy p. Heinrich Hoch jest osobą nietykalną w Ostródzie? Kto osobiście za tym stoi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Karolku@ 2016-05-11 08:49
czy wiesz co to jest katarynka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi