Jubileuszowa edycja rajdu rowerowego "Dylewska Góra"

Ilustracja. foto: OstrodaOnline.pl
Ilustracja. foto: OstrodaOnline.pl
23 maja br. na terenie Gminy Ostróda będzie miał miejsce XV Rajd Rowerowy „Dylewska Góra”. Impreza, która już na stałe wpisała się w majowy kalendarz imprez rekreacyjnych, każdorazowo skupia na swoim starcie coraz większe grono cyklistów. W poprzednich edycjach rajdu udział wzięło ponad 600 rowerzystów. Rajd Rowerowy „Dylewska Góra” stał się największą imprezą rowerową regionu ostródzkiego.

Będzie to już XV jubileuszowa edycja Rajdu Rowerowego „Dylewska Góra”, więc będą również nowe atrakcje. Z tej okazji ogłaszamy konkurs pn. „Rowerowy zawrót głowy”.
Z uczestników rajdu zostanie wybrany najoryginalniejszy rower oraz najbardziej odlotowo przebrany rowerzysta.  Zachęcamy do udziału w jubileuszowym konkursie . Oczywiście nie obejdzie się bez nagród. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane podczas rejestracji rowerzystów w czasie zbiórki przed starem. Natomiast zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas postoju regenerującego siły, który będzie miał miejsce w miejscowości Ryn.
Udział w rajdzie jest bezpłatny. Dzieci tylko pod opieką dorosłych.
szczegółowe informacje tel. (89) 676 07 88

Rejestracja na stronie: www.gminaostroda.pl
Komentarze  
# WARTO TAM BYĆpiti 5 2015-05-14 21:20
Zapraszamy wszystkich cyklistów na rajd. Jest to naprawdę odlotowa imprezka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19