Czy pójdą śladami Stefańskiej?

W Warszawie odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików i młodziczek, będące trzecią, a zarazem ostatnią rundą eliminacyjną do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.
Zawody te odbyły się w Warszawie, a wzięło w nich udział blisko 200 zawodników i zawodniczek z 25 klubów z całego kraju. Jak zwykle nie zabrakło w nich wychowanków trenera Włodzimierza Narewskiego z UKS Shizoku Ostróda. Z ośmioosobowej ekipy tego klubu z medalami wróciły cztery młodziczki i jeden młodzik. Srebro wywalczyli Sandra Gach i Anna Pawłowska, brąz Bożena Pietak, Paulina Narewska i Mariusz Lewandowski. Ponadto siódme punktowane miejsce zajął Michał Stachowiak. Do finałów Mistrzostw Polski, w wyniku zdobytych punktów w trzech eliminacjach zakwalifikowało się pięcioro zawodników i zawodniczek z Ostródy. Paulina Narewska, Sandra Gach, Anna Pawłowska i Bożena Pietak, oraz Mariusz Lewandowski. Paulina Narewska zajęła wysoką czwartą lokatę w 33 osobowym rankingu. To właśnie ona ma największe szanse na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu Katarzyny Stefańskiej, która zdobyła brązowy medal, pierwszy w historii klubu w Mistrzostwach Polski. Dziewczęta o tytuły mistrzowskie będą walczyły 17 listopada w Bytomiu.