Koniec sezonu amatorów tenisa

Tenisiści amatorzy z Ostródy zakończyli bogaty tegoroczny sezon sportowy. Na kortach OKS Sokół Ostróda rozegrano finałowy Turniej Masters kończący cykl imprez tenisowych sezonu sportowego 2001.
Zwycięzcą tego, jak i poprzednich, został Roman Pasyniuk reprezentujący ostródzkie środowisko tenisowe. Drugie miejsce wywalczył Ryszard Fleszar, wyprzedzając swojego brata, Zygmunta. Zwycięzcy zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami, oraz otrzymali nagrody rzeczowe.
Na tych samych kortach rozegrano VIII Rodzinny Turniej Tenisa. Zakończył się on, jak to było do przewidzenia, zwycięstwem braci Zygmunta i Ryszarda Fleszarów, którzy w całych zawodach nie przegrali żadnego seta. Dominowali oni wyraźnie nad pozostałymi rodzinami. Drugie miejsce wywalczyli Janusz i Maciej Kiślewscy, trzecie Stanisław i Krzysztof Błaszczykowie, a czwarte Adam Lipka wraz ze swoim synem.
Najdłuższe w całym turnieju spotkania rozegrały pary Kiślewskich i Błaszczyków. Mecz trwający dwie godziny i 30 minut zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 6:4, 6:7, 7:6.