___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Mapa Infrastruktury Miejskiej

  • Redakcja
  • Kategoria: O serwisie

Zoom

Wykorzystano dane kartograficzne: OpenStreetMap.org

Zachęcamy do korzystania z mapy infrastruktury miejskiej. Powoli zaczynamy uzupełniać dane, żeby dać wam wiele informacji w jednym miejscu. Głównym celem jest stworzenie mapy miejsc w Ostródzie i najbliższych okolicach, które wymagają poprawy, które stwarzają problemy ale i takich, gdzie infrastruktura zmienia się na lepsze, gdzie pojawiają się nowe rzeczy, które warto pokazać. Nie zamykamy katalogu obiektów, które będziemy dodawać do mapy. Jeśli uważacie, że warto coś dodać do mapy prześlijcie zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W zgłoszeniu podajcie dokładny adres miejsca, napiszcie czego dotyczy zgłoszenie i dodajcie zdjęcie w możliwie największej rozdzielczości. Poza informacjami, o które prosimy żadne inne dane przesłane w zgłoszeniu nie zostaną opublikowane.
Zachęcamy do wspólnego tworzenia mapy miasta.

Informacje dla użytkowników

  • Administrator
  • Kategoria: O serwisie

W celu prowadzenia statystyki zbierane są informacje o użytkowniku przeglądającym zasoby serwisu. Do informacji, jakie są zapisywane w logach należą:
Przeglądarka, System operacyjny, Adres IP oraz informacje, z jakiej strony użytkownik został przekierowany na strony serwisu i jakie strony przegląda.
Do poprawnego funkcjonowania naszego serwisu wymagane jest

  • przeglądarka MS Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, zalecane jest włączenie obsługi Java oraz cookies.

Autor serwisu Ostróda Online nie bierze odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników na stronach serwisu.
Redakcja serwisu nie ingeruje w treści zamieszczane przez użytkowników.
Jednocześnie informuje się, że treści naruszające obowiązujące prawo oraz sprzeczne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane bez uprzedzenia.
Wszelkie materiały znajdujące się w serwisie (tekst, zdjęcia, grafiki, video, audio, itp.) są własnością autora serwisu lub osób, które je udostępniły na potrzeby serwisu. Wykorzystywanie materiałów zawartych w serwisie Ostróda Online bez zgody autora serwisu jest zabronione.
Wszelkie informacje zamieszczane na stronach serwisu użytkownik podaje dobrowolnie i jeśli nie zostało to sprecyzowane na odrębnych zasadach wyraża zgodę na ich wykorzystanie w całości lub fragmentach zarówno na stronach serwisu Ostróda Online jak i w innych podmiotach współpracujących z serwisem Ostróda Online.
Odwiedzając serwis Ostróda Online www.ostrodaonline.pl akceptujesz informacje zawarte powyżej.